Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stimpy

    aktív tag

    válasz _seth_ #139 üzenetére

    Egy dologgal nem értek csak egyet, abból, amit írtál : volt / van egy moto V2288-am, igaz, hogy ronda, mint állat, de az akkuja így 5 évesen is kb 4 napot bír.
    Abban viszont egyet értek teljesen, hogy nem csak a nokiák voltak drágák...sőt, én az akkor újdonságnak számító samsung-sgh600-amat harmincx ezer Ft-ért vettem használtan.A sony ''z'' szériája meg kifejezetten drága volt.Ez persze nem azt jelenti, hogy a 2110i '96 környékén nem 130k volt előfizuval, mert volt pofájuk annyit kérni érte.

    Mellesleg ha jobban megnézzük, a slágertelefonok nem azért fogytak annyira, mert olyan k*rva jók voltak (pl.3310) , hanem azért, mert azoknak csináltak nagyobb reklámot.Pl .: Amikor a pannon piacra dobta a 3310-es nokiát, 36900 Ft volt és szofthibás (első széria)....ugyan ebben az időben kezdték forgalmazni a sony z5-öt is (korlátozott példány jött az országba) ami viszont sokkal formabontóbb volt kinézetre....szerintem, és 40k körül árulták.A 3310-et mindenhol reklámozták, a z5-öt szinte sehol.....eladási listák magukkért beszélnek, ebből kifolyólag szvsz nem az emberek, hanem a forgalmazók döntik el, hogy mi lesz sláger és mi nem.A telóknak ehhez semmi köze.

    Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

Új hozzászólás Aktív témák