Új hozzászólás Aktív témák

  • Amacs

    aktív tag

    Üdv!

    Már rákerestem a topikban, de nem találtam magyarázatot a problémámra.

    A merevlemez 1 alkalommal vizsgált meg gyanús adatszektorokat. A vizsgált terület hibátlannak minősült.
    A lemez felületén található 1 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).

    Itt ha jól értelmezem, akkor 2 külön szektorról van szó. A gyenge szektor az világos, mert azt már korábban ki lett tárgyalva. A gyanús adatszektor nem értem, hogy mire utal. Erről bővebben hol találok valamit?

    Olvasás felület teszt közben ilyen hibával találkozok:
    Hiba: 1117 I/O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani., Szektor: 72518560
    Meg is jelöli nekem szép pirosan.

    Mindezek önmagukban nem is aggasztanának, ha nem kékhalálozgatna a gépem random módon.
    A hiba amit a felületteszt mutat, a C partíción van.
    Nagyszabású vinyótakarítás után közel 2 és fél hétig nem volt bsod, holott máskor volt amikor 2-3 napon keresztül akár naponta is csinálta.
    A 2 és fél hét letelte után egy frissen feltelepített játék közben kékhalálozott. Kipróbáltam újra a játékot, majd ismét kifagyott. (azóta nem játszok vele, nincs bsod)

    Lehetséges, hogy a gyenge vagy a gyanús szektor pont a játék fájljai közül tárol valamit?
    Gondolom semmi módszer nincs adatvesztés nélküli javításra.
    Ön-tesztek egyébként nem mennek a vezérlő miatt.

    Üdv,
    Amacs

Új hozzászólás Aktív témák