Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robert07

    aktív tag

    Nekem egy Nokia 5530 volt, vagyis meg van, valahol a szekreny aljaban. :DDD

    Azt egy HTC 8X cserelte, eg es fold volt a kulonbseg. Szerettem mindkettot, de annyira lassu lett az 5530, hogy mar a PH is akadozott rajta. A HTC talan ket evig volt meg, 2015-ben valtam meg tole. Maga a telefon jo volt, jol ossze volt rakva es jol is nezett ki, massziv haz stb. de itt is az volt a gond, mint az 5530-al. Nem volt eleg gyors a modernebb weblapokhoz. Meg nem voltak ra appok, de WP-s letere ezt gondolom emlitenem sem kell. Ennek ellenere nekem tetszett a rendszer, ha lett volna egy normalis app store hozza, akkor nem valtottal volna androidra.

    Es itt jonnek a kinai telefonok. Egy Redmi Note 2, majd nem sokra ra egy Note 3. Nem voltak rosszak, jo kijelzo, gyors SoC, egyedul a ram miatt csereltem le a 2-t a 3-ra. Most, kb. fel eve egy ZUK Z2-t hasznalok Citrus CAF 3.1 ROM-mal. Ha minden jol megy, akkor ez maradni fog egy darabig, mert a harom androidos kozul eddig ez a legjobb. SD820, 4Gb RAM, 64Gb ROM es dual sim. Ez nekem eleg. Igaz, hogy a kamera nem a legjobb, de ha minoseg kell, akkor ott a fenykepezogep, ha meg gyorsan le kell kapni valamit, akkor ez is jo. A gyari ROM viszont szornyu volt, legalabbis itteni hasznalatra mindenkepp. Meg az akksija is tovabb birja ezzel.

    De nem is irnek tobbet, nekem ilyen telefonjaim voltak, legalabbis az okostelefonos erabol, az elotte levoket nem reszleteznem, mert nem nagyon szeretek telefonon gepelni. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák