Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Én utálom a telefont. Az érintőset már emiatt is, de utálok tölteni és magát az egész telefóniát úgy, ahogy van, az összes sunyi és idegesítő dolgával, ahogy ez ki lett találva. Ilyen csomag, olyan tarifa, hűség, szerződés, apróbetűs részek.. és a fejletlen akku miatt. Majd ha 5x ennyit bír, jó lesz. Persze dokkolóval, ne kelljen dugdosni semmit. Na az jó lenne. Végülis vettem egy Moto G3-mat. De egyáltalán nem szeretgetem, nem buzerálom, mint mások a telójukat. Olyan, mint egy toll. Ha kell, használom. Net, gps, wifi letiltva. Ez csak szemét benne. A jó kamera miatt vettem, és mert nem került egy vagyonba. (42k) Először Lumia 640-et, majd Xiaomi Redmi 2 Pro-t akartam, de szerencsére ráakadtam erre mint kifutó típusra, 13MP kamerával, és egy árban voltak.
    Az első telóm Siemens A40 volt. Aztán Sharp GX10i, Sony Ericson W610i - ennyi. Mondom, nem vagyok oda érte. :D
    Amik viszont tetszettek külsőre, azaz designra: Nokia 3410, 5310i, Sony Ericson T20, T39, T68.

            it's more fun to compute

  • ceia

    őstag

    Először a főnökömnél láttam mobilt, jókora tégla volt. Ahogy járkált ide-oda, mindig letette és elhagyta valahol. A kollégákkal tudtuk, hogy szándékosan, hogy aztán kereshesse, és ezzel is felhívja rá a figyelmet, hogy neki már ilyen is van. Mindig kérdezgette: Nem láttátok az "ericsonomat"? Hová tettem az ericsonom.. CS-vel! :DDD
    Amikor először használtam mobilt, éppen pc-t akartam venni. Melóban apróhirdetéseket néztem az Extrában ;] és találtam egy jó ajánlatot. Valaki hirdette, hogy pc-t rak össze, tetszés szerint, olcsón. Akkoriban sok ilyen hirdetés volt. Észrevettem, hogy egy kollégánál van mobil. Megkérdeztem, elintézhetnék-e egy hívást. Azt mondta, 100ft és legyek rövid! Ő hívta fel nekem, hiszen én még nem értettem hozzá - egy Nokia 3210-es volt. A gép pedig P133, 8Gb ram, 3.2GB hdd, S3Trio64V+ 1MB vga. Ezen már jól ment a Quake 320x200-ban, a Tomb Raider pedig svga-ban, ha egyel kisebbre vettem a képméretet :)

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák