Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Z_A_P #40 üzenetére

    Nem lett volna értelme annak az írásnak. Nem tudom mennyire ismersz engem itt. Évekig nyomtam a PC Master Race dumát. Hiába mondott nekem bárki, bármit a PS4-ről. Pedig voltak olyan haverok is akiknek a véleményére nagyon is adok. De akkor se érdekelt.

    És tudod mi az érdekes, hogy ami játékokat most végigjátszottam PS-en, azokról most így utólag visszaolvastam mindig 2-3 review-t. És ilyenekbe futottam néhány játék esetében: "Mestermű", "Új audiovizuális csúcs a játékvilágban", "Filmvásznon is megállná a helyét", "System seller alkotás", stb stb
    És én ezeket olvastam akkor is, mikor nem volt konzolom, amikor köpködtem a konzolra. De hiába olvastam, nem fogtam fel.
    Mindig úgy gondoltam, hogy ezek a PS exkluzív címek a Playstation konzol "szubkultúrán" belül ennyire jók. De nem, ezek a címek minden platformot figyelembe véve is kiemelkedőek.

    És pont ezért tudom, hogy amíg valaki maga meg nem tapasztalja, addig mondhat bárki, bármi.

    (B)(#41) Z_A_P(/B)

    Én sose fogom megérteni ezt a kontroller dolgot. Elfogadom, hogy valakinek nem jön be. De nehezen értem azt, hogy ennyi kitartás sincs sokakban. Mármint basszus, ez csak egy kontroller. Százmilliók használják, csak nem lehet annyira rossz nem? Kicsit olyan mint a biciklizés, nem kell ezt ennyire túlgondolni. Szerintem elég sok játék kárpótol élményben azért mert nem egér+bill-lel játszod. Le kell ülni kezdésnek egy Last of Us elé, első órában már nem fog feltűnni, hogy mi van a kezedben. :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Z_A_P #43 üzenetére

    Ez a véleményem, amiket itt leírtam, vagy mire vagy még kíváncsi?

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák