Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz wjbhbdux #17 üzenetére

    Hát, akkor valószínűleg kuka nálam. Bár, mondjuk még talán az adna neki némi esélyt, hogy ha valóban el lehet jutni a végére egyedül is. Mert ez a - ahogy fogalmaztál - "el lehet vele lenni", részemről nem elég arra, hogy kiadjak érte 20 lepedőt (mert ennyi tuti lesz az alapkiadás ára jövőre).

    Ha csak arra kellenek a társak, hogy gyorsabban fejlődj és hamarabb mehess a nagyvadak ellen, akkor oké. Viszont aki egyedül játszik, az is eljuthasson - még ha jóval több idő alatt is teszi ezt meg - odáig, hogy esélye legyen ugyanazt elérni, akkor talán adok neki egy esélyt. Időm van, nem sietek eljutni a végére, viszont én magányos farkas vagyok, a saját fejem után szeretek menni. Ha hibázom, tanulok belőle és legközelebb jobban figyelek. Viszont csapatban mindenkinek megmondják, mit csináljon, amit én rühellek...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák