Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Archer #18 üzenetére

    megjegyzem vannak olyan cégek, amik ezekre a százmilliós autókra specializálódtak. azért a porsche gemballa mirage gt coupet elfogadnám;). de vannak más cégek is, amik lambokat és ferrarikat építenek át. vagy ott az AMG és a Brabus.

    lehet giccsesen is csinálni dolgokat, de néha értelme is van. a Top Gear is rakott szárnyat a világ egyik legdrágább szupersportjára, mert nem tapadt eléggé a feneke:DDD

    más kérdés, hogy nem mindig sikerül jól az átépítés. az ipari műremekkel egyetértek, Münchenben a modern művészetek múzeumában ott áll egy elsőszériás Porsche 911, én pedig csak bólogatni tudtam.

    bugyirózsaszínre: nekem az nfs:underground2ben volt olyan Hummerem, lila mangafigurákkal, magenta ablakokkal és sárga leddel. indok: autóversenybe hummert, elmennek ám a fenébe. ha muszáj, akkor legalább legyen tényleg teljesen nonkonformista.

    másrészt: a hamasitát, a csirkerácsot meg a ledeket elítélem. az optikaituningos 1.2es dízelautókról pedig inkább nem is mondom a véleményem. a sportautó a funkcionalizmusról szól szerintem, a led pedig nehéz, a plussz festék és layer nehéz, tehát minden, ami nem a másodpercek letöréséről szól, felesleges.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák