Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Ijk #99 üzenetére

    Nézd meg amerikai, pl. Az oroszok es a nemetek folynak mindenhonnan, az egész hollywoodi bélsárgyár erről szol. A mindennapi ember meg, amilyen agyonművelt sajnos, el is hiszi....
    Igen nincs agyon demonizalas.....Mo-on lakok szerint ......oka mindennek, ok a háttérhatalom, ok manipuláljak a gazdaságot, és így tovább. A .... helyere, rakhatod: zsidok, jezsuitak, soros gyorgy, USA, kinaiak, oroszok a rocsild barok, es folytathatom napestig.
    Ez mi ha nem ellenség generálás, demonizalassal? A menekültek is csak egy ujabb példa erre SZVSZ.

    nem akartam 2 hozzaszolast irni, ne vedd magadra ha nem inged, és ez mindenkinek szol
    Vállaljatok mar egy kis felelősséget és nézzetek magatokba, komolyan mondom.

    Aki meg azt mondja, hogy akik elmentek vagy nem szülnek gyereket azok a hibásak, nagyon melle nyúltak, a demokrácia, nem azt jelenti, hogy egyenlőség, hanem azt, hogy a többség uralkodik a kisebbség felett.
    Ergo ÉN NEM választottam meg azt a kormányt, nem értettem egyet a döntéseivel, így 2 választásom volt, vagy beállok a sorba, es nyusszogok a fórumokon, hogy milyen rossz minden, es mindenről valaki más tehet, vagy otthagyom azoknak akik megválasztották.
    Rajtam nem uralkodik a többség inkább olyan helyet kerestem, ahol nem én vagyok a kisebbség.
    Ha többség MO.-n azt mondja holnaptól mindenkinek(férfinak/nőnek) egyaránt 2 db gyereket kell szülni, mi a búbánatot fogsz csinálni?
    Vagy elkezdesz szülni, vagy otthagyod őket a fenébe. A baj a többség csak ilyen primitív példákon keresztül érti meg, hogy az emberek egy része, nem hajlandó elfogadni az uralkodok szeszejeit.
    Mivel forradalomra volt felhívás kb 2008-ban a rádióban, senki nem emelte fel a segget, ezert én azt mondtam szia, legyetek boldogok magatokkal, és nagyon sajnálom azokat akik nem tudnak elköltözni, de én itt mar semmit nem tudok tenni.
    A barátaimnak felajánlottam, hogy ha akarnak, akkor rendezek számukra valamit itt, de ok visszautasították, amit tiszteletben tartok.
    Akkor most miért én vagyok a hibás meg a többi, akik egyszerűen nem akarnak egy ilyen rendszerben utódokat létrehozni, vagy éppen egyáltalán "építeni".

    Ergo a többség megkapta amit akar, akkor most miért nem boldog vele ? Ez is az én hibám?

Új hozzászólás Aktív témák