Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • potyautas

    csendes tag

    LOGOUT blog

    válasz mickemoto #51 üzenetére

    Elkeserítő a legtöbb komment. Mondjon már valaki az ország történelmében olyan időszakot, amikor nagyobb volt a biztonság, és tervezhetőbb a jövő! Én az un. Ratkó korszakban születtem. Kiugróan magas volt akkor a születések száma. Ugye nem hiszi senki, hogy olyan bíztató volt a padlássöprés, a kötelező beszolgáltatások idején a jövőkép? Romokban az egészségügy, meg az oktatás? Nem igaz. 7 éves tb-tartozással is kifogástalan kórházi ellátást kapok. Az ipari iskolák tele vannak cigány gyerekekkel, de kevés szakmunkás lesz belőlük. Mondja meg valaki, hogy lehet őket bármire megtanítani! Nemrég írtam egy alkalmi munkatársról. 24 éves, 116 kiló, 3 gyereke van, 3 évig volt börtönben, az sem igaz amit kérdez, 1000Ft-os órabért követel, de semmit nem lehet önállóan rábízni, megbízhatatlan már a munkahelyen való megjelenése is. Semmiért nem felelős, mindenbe beleviszik mások. Milyen munkaerőt fog ő kitermelni, és milyeneket fog nevelni majdan a 3 lánya?
    A gyerekvállalás mindenkinek a saját döntése, de ne okoljátok kizárólag a körülményeket!

Új hozzászólás Aktív témák