Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Tikakukac #192 üzenetére

    Ezeket a dolgokat nem egyesével kellene nézni hanem összességében, ez nem megy a többségnek.

    Egy egyszerű ember mint jómagam, ha csak annyit teszek, hogy kizárom a médiát, körülnézek mi történik/történt a közelmúltban, és ezeknek milyen következményei vannak magamra esetleges utódra nézve világosan latszik, hogy egy zsákutca.
    Ezt lehet szépíteni, hinni a csodában, krisztusunk feltámadásában, vagy a gyíkemberekben, semmi gond, a jövőn ezek a dolgok nem segítenek, de mivel SEMMI nem történik, így mire várjon az ember?
    Még egy helikopterezőre? vagy az új stadionokra? esetleg atomerőmű bővítésre? vagy elég az önkényesen visszamenőlegesen megváltoztatott törvényekre? de lehet sorolni ameddig csak akarom....

    Nekem megvan a magam nyugvópontja, és tudom, melyik az a pont ahol a fordulatot vártam, de elmaradt.
    Aki ezt megtaláljak, azonnal világosan belátja, nem megy mert nem akarja a többség.

    Senki nem hibás, ezt akarják az emberek, ez a demokrácia.
    A többség eldöntötte ezen az úton kell haladni, hát menjenek.

    Részemről nincs több, ha ezt az a bizonyos többség nem ismeri el/fel akkor sem változtat a tényeken, csak azok megítélésen. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák