Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Fecogame #92 üzenetére

    A 2%-ot még várjuk ki, mert Olaszországban 80589 hivatalos fertőzöttre jut 8215 hivatalos halott. De ez oda-vissza bármi lehet, mert nem tesztelnek mindenkit, illetve a halálok sincsenek rendesen ellenőrizve.

    "Mayor in Italian city of Bergamo suggests higher death toll due to coronavirus: 446 residents died between March 1 and March 24, which is 348 above the average (98). Only 136 deaths were officially linked to coronavirus"

    Napokban ezen húztam épp fel magam:
    Egy angliai magyar anyuka aki elkapta a koronavírust, részletesen beszámolt a szomorú valóságról

    Itthon találnak ki mit akarnak, de a britektől nem várná azt az ember hogy hülyébbek/hazugabbak legyenek mint a kínaiak. És lám

    "A várakozás közbe megkérdeztem a nővért aki végig mellettem ült, h hányan hívják koronavírus tünettel a napokban. Azt mondta, rengetegen! Van köztük gyerek is? -kérdeztem én. Igen van – válaszolta.

    A városunkban a hivatalos /médiában kimutatott szám alapján, csak egy fertőzött van!"

    Magyarul a számok csak tájékoztató jellegűek, a kormányok nem tudnak, de főleg, már nem is akarnak pontos statisztikát vezetni. :U

    Ahhoz képest hogy a kínai vezetés 1-2 hónapja kapott eleget hogy eltitkolja a számokat, de egy komenyista diktatúrától nem is lehet mást várni. Hát, mi is így jártunk.. elvtársak. :W

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák