Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Kvelstadt #5 üzenetére

    "Nekem kb ez a játék hozta azt a szamuráj kor és világ hangulatot amit régóta vártam."
    És még sok weebnek... kár hogy történelmi hűség szempontjából kb. egy nagy nulla az egész játék... az a szamuráj kor amiról te beszélsz(és amire a legtöbben gondolnak, ha szamurájokról van szó), évszázadokkal volt a játék által bemutatni kívánt mongol invázió után.
    Csak összehasonlítás képpen: ezek az események az 1200-as évek végén történtek, a klasszikus szamuráj kor pedig kb a Tokugawa sogunátus kora(1603–1868)
    És sajnos a játékban a szamurájok felszerelése/fegyverzete egyértelműen az utóbbit tükrözi.

    Tudom, hogy csak játék, és nem lehet tökéletes a történelmi hűség, de azért ez elég durva csúsztatás, mintha tankokkal vívatnád a '48-as szabadságharcot... vagy huszárokkal akarnád kiűzetni a törököket, csak mert az egy ismertebb kinézet...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák