Új hozzászólás Aktív témák

  • fireqpeg

    csendes tag

    válasz Headless #3016 üzenetére

    Üdv.

    Azért használok Padavan FW t mert ez alatt nem hal meg a router rendszere ezzel a do_page meg seg fault szarsággal mint openwrt alatt. És de érdekes ha transi 2.92 v. 2.93 v. 2.94 est rakok fel akkor a 128mb fizikai rambol megzabál 140-220mb ot is de hogy hogyan csinálja azt ne kérdezzétek. És pont emiatt rakom fel a régi 2.77 es transit mert ez meg de érdekes csak 123.27 megát használ csak ugye milyen furcsa hogy ez még úgy volt megírva max annyi ramot használ ami a routeren van... Enyit a mem_percentage baromságról amit 1.5 év alatt sem tudtak normálisan megcsinálni... Ja ma ismét kipróbáltam a SNAPSHOT meg (ezeknél semmi olyan extra package nem volt felrakva ami bekavarhatott volna csak luci direkt így próbáltam ki) a 18.06os RC1 et is mint a 2 ő alatt teljesen szar a wifi 2.4-Ghz es www.google.com ot 3 perc alatt hoz be gratula ismét az openwrt fejlesztőknek is, hogy már annyira fejlesztik az 1-ik driver vagy update üti a másikat (fasza fiam 2esalá 10szer kb) jah itt a wifihez szólnék még hozzá minden féle auto/manuális stbstbstb beállítással próbálkoztam szóval csak megemlíteném nem bennem van a hiba vagy a hozzáértéssel mivel énse most kezdtem hanem vagy 10 éve ezt az egész openwrt ddwrt stb routeres témát meg vagy a 6-7 edik routerem ez amit okosítás miatt vettem. szóval csak mielőtt megint valaki elkezdené nekem osztani az észt hogy én nem értek hozzá stb!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák