Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • descence

    tag

    válasz Snoop-y #105 üzenetére

    Na, most aztán kaptam a nyakamba :D
    Nézzük sorjában.:

    Igazad van annyiban, hogy szükség esetén (nem reflexből, mint ahogyan sok mai fiatal gondolkozik - még ki sem került a való életbe, még nem is tudja, hogy akkor, amikor állást keres hogyan áll majd a piac, de már azon gondolkodik, hogy hová fog kimenni) külföldön lehet, és ott is kell "meggazdagodni", de nem szégyen onnét hazajönni, ha már van elég pénz a zsebben, hogy itthon ha kell is dolgozni, az ne az éhenhalásért legyen.

    @Narxis. Igen, te joggal hőböröghetsz. Ezt főleg azoknak címeztem, akik folyton szapulják az éppen regnáló rezsimet, de amikor rákérdezel "No, és akkor kire szavaztál legutóbb?" "Hát izé, nem voltam". Na, az ilyenektől kapok hülyét.
    A második ponttal egyet tudok érteni.

    @Dabadab. A történelmi példád ott sántít, hogy jelenleg nincsen semmi olyan berendezkedés kis hazánkban, de még Európában sem, ami párhuzamba lenne állítható a XX. századi példáddal. Mindez akkor lenne érvényes, hogyha ma is olyan helyzet lenne, hogy valamilyen szövetségi szükség (katonai szövetség, hadi cselekmények...) miatt kellene ilyen és a korszakban hasonlóakhoz történt törvényeket, "költöztetéseket" véghezvinni. Különben meg remélem nem úgy képzeled el ezt a lehallgatósdit, hogy a legapróbb, érdektelen információ a kis életedből el lesz tárolva szövegfájlban, és majd azt szükség esetén előkeresik? Gyanús tevékenység, feltűnő üzenetek kiszűréséről hallottál már?
    (Ja, és azzal gyanúsítani, hogy nem ismerem a történelmet, szakmámból adódóan is vicces. Nem, nem léhűtő bölcsész vagyok.)

Új hozzászólás Aktív témák