Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz descence #93 üzenetére

    Tudom, senki nem fidesznyik, de kétharmadnyi barom magyar csak összehozta ezt másodjára is. :(((

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz descence #95 üzenetére

    Az nem gonoszul néz, hanem végtelenül elkeseredett... szerk: nem is neked szólt, csak most buggyant ki belőlem.

    Az értelmesebbje / fiatalabbja nem kis részben már rég elmenekült ebből az országból, a megfelelő körökben kellő ismeretséggel, kapcsolatokkal, "alkalmazkodóképességgel" rendelkező itthon gazdagodott meg a hazai rendszerből. A többi meg itt fog megrohadni, minimálbér alatti "közmunkásbéren" lesz kiközvetítve kvázi rabszolgaként a M. L*rincek frissen szerzett földjére, zsellérnek. Tisztára mint a Horthy-rendszerben. Kapaszkodj meg: ez utóbbi szerencsétlenek nem kis része fog ismét a Fideszre szavazni a következő választáskor. Istenem, miért?! :W

    De ez már nagyon OFF itt...

    (#97) Memphis: mert ennek a kormánymak ez az elemi érdeke, az "ellenségkép" generálása. Máskülönben hogyan lehetne másodjára is kétharmada azok után, hogy már az előző ciklusban is a valaha volt legkorruptabb bagázs?

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

  • Memphis

    tag

    válasz descence #98 üzenetére

    én sem akarok elmenni innen, de sajnos most már egyáltalán nem leplezik, hogy tényleg el akarják lehetetleníteni az emberek létezését ebben az országban. de ebben az országban vannak olyan túlélők, hogy a discoverynek itt kéne forgatnia.

    Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

  • Fred23

    nagyúr

    válasz descence #93 üzenetére

    "... mint állandó félelemben, és rettegésben kelljen élnem"

    Nem kell bedőlni a félelemkeltésnek! Még mindig sokkal többen halnak meg autóbalesetben, rákban, dohányzás vagy alkohol miatt, mint a terroristák ügyködései miatt. Ha az ember nem a rémhíreket keresi direkt, akkor nem fog félelemben élni, mert nem is nagyon van rá oka; maximum a saját kormánya hülyeségeitől és aljasságaitól félhet. Ezerrel megy a félelemkeltés, hiszen ezzel választást lehet nyerni... -remélem, 2018 elejére már nem üti meg az emberek ingerküszöbét néhány veszélyes migráncs, de még az se, ha havonta lesz egy robbanás valahol az EU területén. Most lehet engem csúnyának tartani, de bár őszintén sajnálom a robbantások áldozatait és hozzátartozóit mindig, azért észben tartom, hogy biztosan többen haltak meg adott hónapban autóbalesetben...

  • Snoop-y

    veterán

    válasz descence #98 üzenetére

    Majd rajossz sajnos.

    En nem neveznem elmenekulesnek. Evolucionak hivom. Azok akik maradnak es dacolnak altalaban vesztesre vannak itelve.

    Minden eloleny a legkisebb ellenallas fele mozdul mikor ugy erzi veszelyben az elete. ( konnyebben szerez kajat kevesebb az ellenseg etc )
    Az hogy 5 ev alatt tobbet ertem el kulfoldon mint az elmult 20 evben Mo-n azt hiszem mond valamit.

    Nem kell aggodnom az idiota politikusok miatt nem kell nezegetnem ki mit lopott csalt el es hogyan szenved a nep.

    Itt hagynak elni es dolgozni. En azt mondom ott a hazam ahol engem is megbecsulnek.
    Ez ketiranyu dolog. Addig egy kormany nem varhatja ezt el az allampolgaraitol amig ugy viselkedik ahogyan.

    Lehet ezert sokan engem is leneznek de lassuk be egy eletunk van. Mire mesz majd azzal eleted vegen nezve a parizeres kiflit meg a zacskos tejet (es/vagy ) hogy te bator voltal? Jo lesz az neked?

    En inkabb probalok teljes eletet elni es a csaladommal foglalkozni. Mivel erre Mo-n nem volt megfelelo lehetosegem ezert en leptem. Azert hogy valakik kisvasutat/stadiont egyeb sajat barom almaikat megvalosithassak en nem szeretnek szenvedni illetve asszisztalni hozza.

    Ettol fuggetlenul tisztelem az allaspontodat de azt tanacsolom hogy gondold meg jol hogy mit csinalsz!

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

  • Narxis

    nagyúr

    válasz descence #93 üzenetére

    1.) Én elmentem szavazni mindig amióta szavazhatok, nem rájuk. Akkor most hőböröghetek? :)

    2.) Szerintem érdemes lenne különválasztani a totális megfigyelést a célzott ellenőrzéstől. Mi az előbbi ellen vagyunk míg az utóbbi nem történt meg akkor mikor elkezdték tömegesen beengedni ezeket a tevehajcsárokat. Hogy-hogy nem egyiknek se volt semmilyen papírja, hogy-hogy nem nagy többségük január 1-én született? Bemondásra kaptak papírokat, volt olyan aki 3 országban regisztrált és mindháromban felvette a pénzt amit menekültek kapnak, utazgatott ide-oda, ingyen mert papírja volt, hogy menekült.

    Tehát ebből látszik, hogy mennyire semmilyen ellenőrzés nem volt de a robbantgatások hatására a terroristák elérték amit akartak, most megfigyelik azokat (is) akik eleve európaiak. Nem totális szabadságot akarunk de nem akarjuk a jogainkat feladni csak mert talán az majd talán segít 1-2 tenorista lefülelésében úgy hogy már egy csomót beengedtek.

    Fejeknek kéne hullani az európai politikai porondon. Nigel Farage előre megmondta, hogy ez lesz aztán röhögtek rajta Brüsszelben(!!!) meg még az az idióta Guy Verhofstadt ki is fütyülte. Ennyit erről.

    Thanos was right.

  • dabadab

    titán

    válasz descence #93 üzenetére

    "Bárki, aki azzal jön, hogy a "szabadság" az feljebb való, mint a "biztonság": Ezerszer inkább legyek megfigyelve (mint törvénytisztelő, és leendő közszolga, nem hiszem, hogy valaha is bűnöznék), mint állandó félelemben, és rettegésben kelljen élnem, féltve a saját, a családom életét, a tulajdonaim biztonságát"

    Igen, hiszen a szabadság hiánya remek volt mindig, a XX. századi Magyarországban is akkor volt a legkevesebb félnivalója az embereknek, amikor semmi szabadságuk nem volt, igaz? Ja, nem.

    A "nem hiszem, hogy valaha is bűnöznék" meg nagyon vicces, szintén arról tanuskodik, hogy a XX. sz. magyar történelemről nem sokat tudsz, mert egy csomó ember nem gondolta volna azt, hogy egyszer majd bűn lesz az, hogy zsidó vagy sváb, vagy az, hogy van egy kis földje, vagy az, hogy arra járnak, mint egy szovjet katona. Aztán ezek mégis olyan bűnök lettek, amikor súlyos büntetéseket kaptak.

    Nem volt szabadságuk, de legalább biztonságban voltak! Ja, nem.

    (#94) bogyo112: nem volt az soha kétharmad, 2010-ben 53% (összes választókorú 34%-a), 2014-ben 44% (összes választókorú 27%-a)

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák