Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snoop-y

    veterán

    válasz descence #98 üzenetére

    Majd rajossz sajnos.

    En nem neveznem elmenekulesnek. Evolucionak hivom. Azok akik maradnak es dacolnak altalaban vesztesre vannak itelve.

    Minden eloleny a legkisebb ellenallas fele mozdul mikor ugy erzi veszelyben az elete. ( konnyebben szerez kajat kevesebb az ellenseg etc )
    Az hogy 5 ev alatt tobbet ertem el kulfoldon mint az elmult 20 evben Mo-n azt hiszem mond valamit.

    Nem kell aggodnom az idiota politikusok miatt nem kell nezegetnem ki mit lopott csalt el es hogyan szenved a nep.

    Itt hagynak elni es dolgozni. En azt mondom ott a hazam ahol engem is megbecsulnek.
    Ez ketiranyu dolog. Addig egy kormany nem varhatja ezt el az allampolgaraitol amig ugy viselkedik ahogyan.

    Lehet ezert sokan engem is leneznek de lassuk be egy eletunk van. Mire mesz majd azzal eleted vegen nezve a parizeres kiflit meg a zacskos tejet (es/vagy ) hogy te bator voltal? Jo lesz az neked?

    En inkabb probalok teljes eletet elni es a csaladommal foglalkozni. Mivel erre Mo-n nem volt megfelelo lehetosegem ezert en leptem. Azert hogy valakik kisvasutat/stadiont egyeb sajat barom almaikat megvalosithassak en nem szeretnek szenvedni illetve asszisztalni hozza.

    Ettol fuggetlenul tisztelem az allaspontodat de azt tanacsolom hogy gondold meg jol hogy mit csinalsz!

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

  • Snoop-y

    veterán

    válasz Dhampir #110 üzenetére

    Minel feltunobb valami annal kevesbe fogjak kiszurni mert egyszeruen nem gondolnak ra :K

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Új hozzászólás Aktív témák