Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz TESCO-Zsömle #44 üzenetére

    Tisztában vagyok a mai elkurvult világ igénytelenségeivel. Sajnos olyan naiv voltam, hogy egy vh. témájú BF-től ami egy AAA projekt, elvártam egy minimum BF1942 minőséget játékmenet szempontjából, de ismét koppantam, a nagy stúdiók kiirtották az old-school FPS-ek összes gyökerét. Valamiért a trailer után úgy gondoltam, hogy most talán összeraknak egy értelmes BF-et, de persze ez hiú ábránd marad, EA az EA marad.

    A gondolatmeneteddel nem teljesen értek egyet, mert egy olyan bazi nagy mamutcég, mint az EA simán megtehetné, hogy megreszkíroz egy hagyományos BF epizódot, de amíg a döntéshozók azt sem tudják mi az, hogy FPS, addig kár ilyet várni. Vannak olyan független stúdiók akik kizárólag a hagyományos, old-school FPS vonalba kapaszkodnak és nagyon jól megy a soruk, sőt növekednek. A piac csak egy részére igaz, amit írtál, nem lehet általánosítani. Megnéznék egy világméretű felmérést, ahol mindenki szavazhatna, hogy milyen típusú legyen az BF rész, de ilyen sosem lesz, mert a nagy tődiókat nem érdekli a játékosok véleménye, a sok stupid user meg azt veszi meg amit elér raknak, vagyis a moslékot is.

    Nemcsak oroszoknál, hanem a lengyeleknél és a horvátoknál is vannak. :)

    Igen, az új Doom egy nagyon jó példa, ott a Bethesda jól tudta, hogy ha a Doom elkurvul akkor a játékosok felgyújtják őket, így meghagyták old-school FPS-nek. :D Az EA-nek nincs ennyi esze, semmi másról nincs szó.
    A Bethesda is megtehette volna, hogy az általad említett "piacot" célozza meg a nagyobb eladás érdekében, de az ottani döntéshozóknak volt annyi minimális esze, hogy tudták, hogy ez esetben a puska visszafelé sülne el.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák