Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Az első hivatalos trailer tetszett, de ez a gameplay egy nagy rakás fos. Értem, hogy csak alfa verzió, de nem túl valószínű, hogy ezt automatikus öngyógyulást kivennék belőle, nem tudom, hogy valaha megérem még, hogy egy BF kidobják ezt a végtelenül undorító és hányingert keltő feature-t.
    Imádtam anno az első BF-t, ott a játékosnak kellett figyelnie a gyógyításra is egészségügyi csomagokkal, az baromi jó volt. Egy világháborús játékban automatikus gyógyulás? Ez így egy sz*r! :W

    A másik ami nagyon szúrta a szemem, hogy a játék a legújabb Frostbite Engine-t használja, ami elvileg a piac egyik legfejlettebb és legmodernebb motorja, ehhez képest a növényzet fizikája egyenlő a nullával. :W

    Röviden: ez számomra egyelőre még mindig egy COD klón, 1. vh-s témával.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz TESCO-Zsömle #44 üzenetére

    Tisztában vagyok a mai elkurvult világ igénytelenségeivel. Sajnos olyan naiv voltam, hogy egy vh. témájú BF-től ami egy AAA projekt, elvártam egy minimum BF1942 minőséget játékmenet szempontjából, de ismét koppantam, a nagy stúdiók kiirtották az old-school FPS-ek összes gyökerét. Valamiért a trailer után úgy gondoltam, hogy most talán összeraknak egy értelmes BF-et, de persze ez hiú ábránd marad, EA az EA marad.

    A gondolatmeneteddel nem teljesen értek egyet, mert egy olyan bazi nagy mamutcég, mint az EA simán megtehetné, hogy megreszkíroz egy hagyományos BF epizódot, de amíg a döntéshozók azt sem tudják mi az, hogy FPS, addig kár ilyet várni. Vannak olyan független stúdiók akik kizárólag a hagyományos, old-school FPS vonalba kapaszkodnak és nagyon jól megy a soruk, sőt növekednek. A piac csak egy részére igaz, amit írtál, nem lehet általánosítani. Megnéznék egy világméretű felmérést, ahol mindenki szavazhatna, hogy milyen típusú legyen az BF rész, de ilyen sosem lesz, mert a nagy tődiókat nem érdekli a játékosok véleménye, a sok stupid user meg azt veszi meg amit elér raknak, vagyis a moslékot is.

    Nemcsak oroszoknál, hanem a lengyeleknél és a horvátoknál is vannak. :)

    Igen, az új Doom egy nagyon jó példa, ott a Bethesda jól tudta, hogy ha a Doom elkurvul akkor a játékosok felgyújtják őket, így meghagyták old-school FPS-nek. :D Az EA-nek nincs ennyi esze, semmi másról nincs szó.
    A Bethesda is megtehette volna, hogy az általad említett "piacot" célozza meg a nagyobb eladás érdekében, de az ottani döntéshozóknak volt annyi minimális esze, hogy tudták, hogy ez esetben a puska visszafelé sülne el.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák