Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    Sziasztok. Nem tudja valaki, van rá esély hogy a hálózati problémák esetleg javítva lesznek szoftverfrissítéssel? Gondolok itt arra a szopásra, hogy telefonként alig használható a Pixel 6. Nekem szlovák Orange a szolgáltatóm, E-Sim formájában, de gondolom nem maga az E-Sim a gond, fizikai kártyával is csinálja úgy hallottam. Rendszeresek nálam az elnémuló majd megszakadó hívások, illetve ha hív valaki nem tudom felvenni, majd kiírja hogy nem fogadott hívás. Ha a 2G-t kikapcsolom a menüben, akkor néha ki sem cseng, a hívó félnél hallatszik a szignál hogy cseng, de nálam nem csörög a telefon. Ha a 2G be van kapcsolva akkor el tudnak érni, viszont random módon eldobálja a hívást. Néha 10 perc telefonálás sem gond, néha 2 percenkét elnémul majd megszakad. A falhoz vágnám ilyenkor. Fáj a szivem mert a kamerája jó, meg minden más oké (eltekintve a lassú FP szenzortól) de ha alap dologra nem tudom használni akkor kukázom. Láttam itt is sokaknak van hasonló gondja, nem tudom, tud erről a Google, van kilátásban valami szoftveres fix?

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák