Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Valóban igényes munka, gratula érte, csak így tovább!
    Mondjuk lenne "egy-két" dolog, amibe bele tudnék kötni én is [néha kicsit talán más hangsúly kellett volna például Barneynak, a Doki lehetne kicsit félénkebb/dokisabb, ahogy az eredetileg volt, Eli meg... hát, valóban hiányzik az az érces hang, amúgy, de tényleg csak ez. Alyx-el semmi bajom, de remélem amikor nem kell, annyira nem lesz ilyen vidám. :)))]

    Találtam youtube-on 2 szerintem pont ideillő videót:
    Half-Life 2 HUN - interjú
    Half-Life 2 HUN - Dr. Wallace Breen: Matus György [Nem semmi, hogy a szinkronhang szinte ugyanúgy néz ki, mint maga Breen :C ]

    Dr. Breen hangjáról annyit, hogy szerintem talán kicsit túl nyomatékosan mondja a szövegét. Hang az egészen passzol amúgy. Csak talán kicsit más színészi játék... Összehasonlításképp: Dr. Breen

    Mindent összevetve, mindenképp nagyon szép munka, s messze felülmúl jó néhány úm. "rendes" szinkront is [felhozom példának én is a Witchert]. Jó lesz ez!

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák