Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pokmky

    tag

    válasz Pro!Petya #120 üzenetére

    Hogy az AMD mennyiért adja a processzorait az már az ő dolguk, ezt így összehasonlítani semmi értelme.

    DonToni

    hogy berágtam rájuk és azért, amit ő is leírt.... tökéletesen látja a képet! Éveken keresztül szivattak mindenkit a 4 maggal...

    Feljebb erről már írtam. Attól, hogy itt a prohardveren az AMD FX-es időkben az volt a duma, hogy az intel csak előrántja a fiókból az újgenerációs processzorok terveit és megint lenyomja az AMD-t, ez még nem volt igaz. Az intel nem szívatott senkit, erre az a bizonyíték, hogy az AMD új, piacképes architektúrájával nem nagyon tudják felvenni a versenyt. Most már egyértelmű, hogy az intel nem kibaszni akart senkivel, csak nem voltak a fiókjukban a tuti processzor tervei, hanem úgy tűnik vért izzadtak, hogy sikerüljön feljebb lépni. Mivel a 10nm befüstölt a 14nm-rre dobálják ki a többmagos processzorokat, most meg az a baj, hogy sok a fogyasztás. Tudják ők is, de nem jött össze és most megszívták.

    Ez a folytonos szándékos visszatartás meg kibaszáselméletmár rohadtul unalmas és az égvilágon semmi alapja nincs!

    de aki nem csak játékban gondolkodik és hatékony procit keres, annak egyértelmű, hogy az AMD a jelenlegi legjobb választás.

    Én nem csak játékban gondolkodom, nekem kell az alacsony késletetésű hang is, amire az AMD platformjai képtelenek, szóval semmilyen körülmények között nem vehetem meg az AMD-t. Melóhelyen a tervezőknek inventorozáshoz sziontén kell az egyszálas teljesítmény, így nekik sem igazán alternatíva az AMD.

Új hozzászólás Aktív témák