Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    válasz RexpecT #20 üzenetére

    Mind ezt mondják ;) de valahogy kétlem, hogy a fejesek és a befektetők fejében nem az van, hogy majd jól elnáspángoljuk a wow-ot átvesszük az embereket, a mi játékunk jobb lesz, stb. Nincs más ellenfél az az igazság!

    Wolverine: pedig nem tesztelt dolgot biztosan nem adnak ki, tehát már késő implementálni lényeges részeket, persze ez már csak az én találgatásom. Amit az AoC-ről írtál teljesen igaz, én is emiatt hagytam abba anno (content hiány) bár a gépigény is valóban magas volt, de ennek megfelelően ma is gyönyörűen fest a grafika. LOTRO valóban nem volt bukás, mint ahogy az előbb említett AoC sem, szinte minden eléggé hype-olt mmorpg bőven visszahozza az árát, mert sokan megveszik az elején muszájból, hülyék is lennének ingyenes kipróbálást biztosítani mindenkinek! Viszont rendkívül alacsony a populáció, ezt tapasztalatból mondom, pár hónapja beruháztam a Mirkwood kiegészítőre, akkor 1 hónapig visszajöttek az emberek, és utána megint maradt a kemény-mag. Viszont a mai napig ezt tartom a történetileg és content szinten leginkább (engem) lekötő játéknak, fantasztikus amit a Turbine művelt ott. Ha eljön az free-to-play időszak biztosan vissza fogok menni játszani még.

    D1rect: hát nézd az előbb említett LoTRO nagy része hangos bejegyzés, mégsem lett nagy durranás, pedig a Gyűrűk ura van akkora név, mint a Star Wars. Nekem speciel ez bőven nem elég 'újítás'. Főleg mivel annak jópárszor hangulatosabb és szebb a kinézete (persze ez még változhat, de kétlem).

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Új hozzászólás Aktív témák