Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    válasz leviske #16 üzenetére

    Szerintem szép álom azt várni, hogy valami forradalmit még titkolnak. Egy Bioware szintű csapat, ha most E3-on bejelentett volna valamit, nem lett volna pofájuk utolsó pillanatban lekoppintaniuk a Blizzardosoknak (főleg mivel, ha jól tudom már bőven bétateszt alatt van az új kiegjük, azaz minden infó adott az esetleges / állítólagos újításokról).

    És ha visszaemlékszel, eddig minden mmorpg úgy indult, hogy nem akarnak harcba szállni a wow-val! Ez marhaság, akkor nem csinálnának mmorpg-t! Nyilván, hogy azt várják, hogy jól szerepeljen, és jöjjenek át a játékosok, és maradjanak is. Ebben van a pénz, már az is megéri, ha a hype miatt megveszik sokan és maradnak 1-2 hónapot havidíjjal!

    És ezt nem 1 videó alapján mondom, eddig szinte minden mozgó és képanyagot láttam a játékról ami napvilágra került. A fedezékrendszer az egyetlen újítás, amire nem tudok létező alternatívat mondani, minden más már 5-10 éve létezik, még a grafikai színvonal is!

    [Félreértés elkerülése véget, én egészen wow ellenes vagyok, és örülnék ha végre készülne olyan játék, amit amiatt játszanak sokan mert jó, és nem amiatt mert már az a megszokott és mindenki azzal játszik. De úgy gondolom, hogy ha egy ennél forradalmibb Age of Conan vagy egy LOTRO (ami még a neve miatt is hasonlóan jó eséllyel indult) elvesztette a játékosainak nagy részét, akkor itt is ezt jósolnám.

    Az eddigi tapasztalat azt mutatja, hogy a nagy hype miatt sokan ráugranak, sok ex-wow és kiábrándult-wow játékos is. Aztán mikor meglátják, hogy: megint szinte ugyanaz a játék, hogy meglegyen a 'hiperszuperszintűpáncélszett'... akkor 1-2 hónap alatt lemorzsolódnak. Aztán lehet várni a következő 'wow-verő'-nek beharangozott mmorpg-t, ahogy eddig is :)

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Új hozzászólás Aktív témák