Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poffsoft

    addikt

    válasz suste #1503 üzenetére

    smartmontools: bármelyikre állítom, működik.
    Azonban az szemet szúrt, hogy scsi driveként ismeri fel, valamint a smartmon nem labellel hivatkozza meg a hdd-t, hanem /dev/sdb eszközként.
    Sajna az uci (shell) parancsokkal még mindig nem vagyok tisztában (nem is tanultam).

    igen, próbáltam, de ugyanúgy üres string a kimenet.
    ja, mobilon a test gomb valamiért becsúszik az Type "area" és a Zoom "no" mező mögé, gondolom nem fér a data function mező mögé.

    az új menüben ha valahol nyomok egy refresht, nem lehetne, hogy az aktuális (al)oldalt frissítse, ne a www_suste főoldalra ugorjon vissza?

    ha létrehozok egy guest wifi hálózatot, csak nekem jelenik meg azonnal kétszer az edit/delete menüben?

    Gondolom, a legújabb konfig, mert most töltöttem le...

    Amúgy most olyan nyűgöm is lenne, hogy bootnál az összes wifi iface-hez az állapotának megfelően az option disabled változót be kellene írni a wifi configba. A Crontabos guest ki-be kapcsolás megint időnként nem hajlandó működni, mert az uci get hibát ad (Entry not found), így már a kiértékelés sem működik:
    [ "$(uci get wireless.@wifi-iface[2].disabled)" = "0" ]&&{ uci set wireless.@wifi-iface[2].disabled=1; uci set wireless.@wifi-iface[3].disabled=1; uci commit wireless; wifi reload_config;}

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák