Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz ForRedGlory #66 üzenetére

    Igen. Van elképzelésem a G erőkről és azok szimulációjáról. Én ezt a BMW kabint nem láttam érdemben mozogni. Egy közel 1G statikus oldalirányú erőhöz a hab testedet majd 45°-ban be kell dönteni. 1G-t egy jobb utcai autó is produkál. Egy F1 ennél többet is tud. Ez nemtom milyen kocsi lehet. Vmi DRS-t említettek még a videóban, gondolom vmi LMP-szerű vagy hasonló, ami valószínűleg megint többet tud 1G laterális erőnél.

    A Dof Reality motion sim-jei 20°-ot tudnak dőlni és állítólag 0,5G-t tudnak szimulálni.
    A videóban ez a kabin hogy ad vissza bármilyen gyorsulást? Én nem úgy láttam, hogy bárhogy...

    Amit én így gyors megtekintés után láttam, az engem egyáltalán nem nyűgőzött le annak tudatában, hogy mennyibe került. Ha mondjuk ugyanezt összerakják a tizedéből, akkor nem ráncolom fel a szemöldököm. De egymillió fontért igenis jár a "csak ennyi?" Ennek a töredékéből lehet sokkal immerzívebb szimulátort építeni. Nem tértem ki a kabin élethűségére, mert engem az hidegen hagy. Én most csak és kizárólag a motion sim részét kritizálom.
    1M fontból megveszem a versenyautót és a pályabérletet.
    Felőlem bármelyik istent felemlegetheted, ettől még lehet véleménye az embereknek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák