Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Sub-ZeRo #35 üzenetére

    Semmi extra, 91-ben alapítottam az első céget, szerencsére jól ment a business, így amikor a Westel megjelent a piacon a 450MHz-s rettenettel, azonnal beneveztem egy ilyen készülékbe, hogy autóból is tudjak telefonálni. Nem ez volt a csúcs, volt ennél jobb, de azt nem tudtam megfizetni (ez is horror összeg volt). A másik ok az volt, hogy akkoriban még a vezetékes telefon sem volt egyértelműen elérhető mindenhol, a lakásomon pl. pont nem, hiába igényeltem meg, ezért kellett egy mobil, hogy elérhető legyek. A durva tényleg az volt, hogy a bejövő hívásokért is én fizettem, olyan számlát generálva, amit így utólag belegondolva nem voltam kerek, hogy kifizettem. Mindezt egy olyan vonalminőségért, amiről jobb nem beszélni. Recsegés, sistergés, szakadások...szóval rettenetes volt, de legalább működött és lehetett azért kommunikálni. Autóba és otthon jó volt, másra nem nagyon, mert egy kisebb táska méretét hozta (külön fogantyúja is volt mint egy bőröndnek). Szerencsére gyorsan fejlődött a hálózat, úgyhogy 1,5 évig kellett csak szenvednem ezzel.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák