Új hozzászólás Aktív témák

  • kozi71

    senior tag

    Stewen, kérésednek eleget téve lenyomtam minden géppel egy-egy ezer km körüli etapot.
    Direkt csak a motor hangokra figyelve. A sorrend nálam ez, Scania,Renault,Mercedes,Iveco,Man,Daf.
    Scaniat ne maceráld, az már jó így szerintem. Renault is jó, ebben az tetszik, hogy nagy sebességnél kicsit elhalkul nem zavar,a monotonság. Mercedes hosszú távon már zavaró, (mosógép centrifuga hang) de lassú tempónál nagyon bejövös. Iveco motor inditása tisztára élethű, de aztán a folyamatosan sivító turbó engem speciel zavar, mintha egy régi vinyó tekerne a gépemben. Talán ha kicsit tudnád azt halkítani már pöpec is lenne. Man-ra nem tudok mit mondani olyan elmenős. Viszont ami kifejezetten rossz a Daf. Alig vártam, hogy elérjem a célállomást és átülhesek egy másikba. :)
    Tudom a hangokat nem Te vetted fel, így aztán remélem nem sértettelek meg semmivel. :R
    Olaszoknál egyik fizetős sorompó felett vadászgépek repkednek, hárman egymás után. Még nem vettem észre eddig. A tájjal nem volt semmi gondom, szerintem nagyon kihegyezted mostanra már. Szóval NAGY gratula hozzá! Köszönöm szépen a munkád! Sokkal élvezetesebb így nyomni. :C

    high tech, low life

Új hozzászólás Aktív témák