Új hozzászólás Aktív témák

  • Bati0501

    őstag

    válasz Faterkam #2026 üzenetére

    "...van pénzem is, 4,4m euró. a többiek is melóznak folyamatosan. Ember meg már nincs? Akkor most miért játszok? Kamiont vehetek még meg garázst is, de működni, hasznot termelni nem fog :/" :DD :DDD Ha ebből nem lesz haszon,akkor semmiből. :))
    Am nem hiszem,h olyan rengeteget játszottál volna,legalábbis hozzánk képest,mert én is majdnem ott tartok ahol Te,de van,aki meg már jóval többnél jár(km-ben és órában),szóval annyira nem durva.
    A police kikapcsolásán mit értesz?Azt,h nem kapsz csekket,ha túl gyorsan mész vagy átmész a piroson,koccansz?
    Am én hiányolom a rendőrautókat a játékból,ha nem is üldöznének,ha gyorsan megyek,de legalább benne lennének.
    Meg egy-két igazán jó verda is lehetne nagyobb városoknál,amiből tényleg csak pár van,pl: Ferrari-bár ebből egy van asszem Dániába,igaz látszik,h csak utólagos,egy mod miatt lehet benne,Rolls-Royce,Porsche,stb.
    Meg lehetne pár őrült autós,aki megy,mint a meszes(bár egy-két alkalommal velem is volt,h a kanyarban jöttek szembe),meg ha netalántán egy gyalogos átmegy a zebrán,akkor álljanak már meg és ne üssék el/menjenek át rajta...én is át tudnék menni rajta vagy mi lenne? :U

    Ja,amit már akartam kérdezni: ha motorfékkel lassítok,miért ég a féklámpa?...

    Szóval vannak hibái,de azért szeretjük... :)

Új hozzászólás Aktív témák