Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz #70339072 #17354 üzenetére

    Már megint belebonyólódsz egy rakat birkával való társalgásba,hagyd a francba őket lógva! :(
    Én soha nem használtam az 1000-2000le-s mocikat,mert jobban fekszik a 700-800le,ellenbe mivel kiokosítottál sok mindenbe,utat nyitottál számomra egy csomó lehetőségnek,ezért soha nem herótoztam le a munkád.Hozzáteszem eme információk publikusaknem csak itt,hanem világ szerte több nyelven.Én rohadtul nem vagyok programozó,de hajlamos vagyok figyelni,kérdezni...úgy fest ők nem,de fittyogni azt tudnak :U Ezekkel a 700-800le-s mocikkal is vígan lehet húzni a 100 tonnát is,legalább van kihívás,de ki lehet kerülni őket és lehet könnyebbet is választani.
    Hagy úgy mindent ahogy van nincs vele gond,ha annyira gyökerek,hogy képtelenek letölteni a gyári trakikhoz a több tucat motor mod közül egyet is akkor nincs is több kérdésem.
    Nem tetszik nekik?Nem kötelező használni,de mivel nyitva hagytad,simán ki lehet venni belőlük a vontatmányokat.Ha nagyon nem bírsz velük és/vagy idegesít a nyekergés akkor vedd ki külön mod-ba a trailereket és befejezik végre a rinyát. ;)

Új hozzászólás Aktív témák