Új hozzászólás Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    válasz Milka 78 #17099 üzenetére

    mint látod van mit átnézni, nem egyszerű a dolog és most nem napi 12 órát nyomom mert a Bíróságon is letolok 8 órát. A lényeg: -Hamar munka ritkán jó, ezt látjuk is az ATS moderek kiadott munkáin, párba belenéztem és megcsodáltam a piros sorokat, sajnos ezeket a békákat lelehet tolni a nagyközönség nagy részének a torkán akik azt se tudják pl mi az a game.log.txt vagy sosem fogja érdekelni őket. Csalóka ez a hírnév szerzés mert olyanok is nagy hírnévre tehetnek szert, akik pl a munka minőségében a szarabnál is szarabbat alkotnak, habár őket meg vígasztalja az a mondás: - a szándék a fontos. Milka78... Sajnos az eddigi ETS2-es más modok "beemelések" miatti szopásokból kicsit elegem lett ezért ebbe az irányba semmiképen sem fogok elmenni, viszont a hibátlanra kihegyezett ETS2 brutálos cuccok (vontatók. stb) átemelése még mindig függőben van mert megérne egy misét hamár annyi munkám van benne ami pl. csak a hibajavításokat illeti. Lehet sokat fogok űlni a kiadás előtti verzión, talán páran ki is adnak addig majd brutál utánzatokat, de nem érdekel, most tényleg nem hajt a tatár, és nem azért csinálom hogy ott legyek én is az élvonal környékén hanem csak magunknak, mert "mi itt a prohardveren" megérdemeljük. Aztán ha már kiélvezkedtük magunkat rajta és a hibák sem jönnek elő vagy maradtak benne elrejtve, talán kap a nagyérdemű nagyközönség is egy jól levédett apró kis morzsát :))

    mellesleg hol árulják a modokat pénzért? mint ha ilyet vettem volna ki a leírásodból ezelőtt 2 vel, de lehet nem is kéne a link mert ha valami lopott brutálos vacakba botlanék rajta amit valami szar gyökér még árul is, agyvérzést is kapnék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák