Új hozzászólás Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    Nos kedves Tesztelők, lehet szedni a legújabb beta 1.22 új tesztelni valót.
    Nem sorolnám fel mik történtek benne egy fontosat kivéve, ami viszont rajtatok múlik hogy benne marad e vagy sem.
    Nos a forgalmi lehetőségi tömböt felemeltem 99-re.
    Nem kell megréműlni hiszen olyan drasztikusan csökkentett a megengedett kamionok megjeleníthető száma, hogy akár ez még működhet is, és jobban mint a gyári!
    Lehet kicsit többnek tűnik majd a kamionok száma mint eddig de csak azért, mert mint mondtam több gépjárműre adtam engedélyt. Igaz hogy én még a felét se láttam annak amit engedélyeztem és lehet sosem fogom, de ez nem jelenti azt hogy sosem lesz olyan.

    Szóval teszteljétek és mondjátok meg légyszives....

    1, lehet e közlekedni kényelmesen, és a játékélmény jobb e így?
    2, Nem tartanak e fel zavaróan az AI-k?
    3, A Városok nem dugulnak e be úgy, hogy játszhatatlanná válik a gém, mint a gyári default paramétereken?

    pár érdekesség ami nem fontos:

    1, a városi rendőrlámpák fénye már diszkrétebben teríti be a fülkét, talán nem is annyira zavaró...
    2, a villogó sárga terelő oszlopok fénye majd éjszaka veszitek észre szintén kapott fülkébe világítási lehetőséget ami eddig nem volt...aki megáll közel hozzá majd láthatja is.
    3, az AI-k sok új színt kaptak és eltűnt pár gyári vacak kocsi színe pl a kaki barna is...

    nem kell priviben itt is lehet irogatni, több szem többet lát.

    4, valamicske fps gyorsulásnak is érződnie kéne, de igazából csak a gyengébb gépeken, nálam sajnos alig venni észre.
    5, az amerikai tréllerek barátibb besorolást kaptak árban azaz nyílván a nehezebb elhúzása több pénzt hoz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák