Új hozzászólás Aktív témák

  • dokee78

    félisten

    válasz juhiati #10995 üzenetére

    Én olyankor,főleg ha sietek,kereszteződésnél nyomok egy "tab"-ot.
    Ha nem mutat senkit akkor átmegyek,ha sietek.

    De van aki akkor is átmegy,ha másnak éppen zöld.
    Tegnap,pont pesten ütköztem így.

    Milka 78
    Ha multiban nincs fuvar, akkor menj a pihenőbe és pihenj párat, ez általában segít, ha ez sem, akkor új profilt kell kezdeni.

    1. Elindítod MULTIT, belépsz a profilodba (amikor a kamionod forog középen, és alul és jobbra a profil infókat látod)
    2. Itt nyomsz egy 0-át (TAB fölött)
    3. Beírod ezt a sort: g_force_economy_reset 1 (aláhúzás: altgr + ü, számot a numerikus billentyűzeten tudsz írni) ezután enter
    4. Visszamész a "Profilok" oldalra
    5. Újra belépsz a profilodba (itt ki kell írnia, hogy: Változás történt a játékmenetben bla, bla, bla és a kamionodat visszateszi a garázsodba), újra 0-át nyomsz (TAB fölött) és beírod a következő sort: g_force_economy_reset 0 és enter.
    6. Kilépsz a profilválasztáshoz
    7. Újra belépsz a profilodba és láss csodát, az összes számodra elérhető aktuális fuvar ott lesz. :)

    Ez a kamion nélküli fuvarozásra nem érvényes, csak arra az esetre, ha már saját kamionnal játszol, és nem kapsz fuvart, vagy egy képesség pont elosztása után nem frissülnek a fuvarok (pl.: nagy távolságú fuvarozás már maxos de még mindig nem kapsz csak pár száz km-es fuvarokat). Én ezt már többször eljátszottam, működik!

    forrás

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák