Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz bambano #83 üzenetére

    Az ilyen hozzászólások mindig kicsit gondolkodóba ejtettek, hogy vajon az írója pusztán csak szakmai alapon firtatja a dolgokat, vagy többnyire inkább csak az ellenszenv, túlfűtött érzelmek beszélnek belőle? Nyilván nem kell "őket" szeretni és mindennel egyetérteni, de a leírtak alapján nekem inkább az utóbbi jön le...fentebb is szerintem leírtam világosan, amit akartam, amit meg lehetne érteni. Ha nyilvánvaló dolgokat ennyire magyarázni kell tovább, az is az előbbi megállapítást erősíti. Gyakorlatilag én mondhatnám lazán azt, hogy ok, állítasz bizonyos dolgokat, amiknek van valóságalapja, részben el lehet fogadni, de ha nem tudod alátámasztani az alkalmazhatóságát széles körű, gyakorlati példákkal, akkor eleve nem ér semmit. Ennek hiányában pedig szimpla hitvita az egész, ahol mind2 félnek részben igaza van, de mégis annak a mondandója mérvadó, akiét a gyakorlat is alátámasztja, hisz az a lényeg. ;)

    Rövid válaszok:
    - Nem az én hozzáállásom múlik a dolog és a kinek jó/ rossz, azt mki döntse le maga.
    - PS kapcsán én a professzionális felhasználást mondtam, ami a célterületeken maximálisan helytálló. Otthonra nem tudom ki feszegette...többi szoftvernél szintén home volt előtérbe helyezve, de cégesnél is helytálló, ha mégsem alkalmazott tömegesen az általad vázolt lehetőség.
    - A stratégia fikázásával nem értek egyet, mert az minden gyártónak feladata, hogy népszerűsítse a termékét és megpróbálja megőrizni a piaci pozícióját. Hogy e téren egy MS minden egyes lépése és akciója, kizárólag eltaposás, korrupció stb. lenne, az azért túlzás...a probléma másik oldalról az, hogy ők ennek érdekében alig tesznek valamit. Hol van pl. a megfelelő marketing? Anélkül márpedig nehéz bármit is eladni és népszerűsíteni.
    - Utolsó bekezdések egy részére már volt fentebb válasz, a többit meg inkább hagyjuk...

Új hozzászólás Aktív témák