Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz D1Rect #11 üzenetére

    A vicc az, hogy pl. az Aion grafikája simén elbírna annyi játékost amennyit a wow igényel (25-ös raid, max 40 vs 40 egy battlegroundon). És a ToR a videókon még a WoWnál is rondább, szóval én nagyon reménykedem hogy a graf egyelőre placeholder és a végleges player/npc modellek azért jobbak lesznek (a hátterekkel semmi gondom).

    Én is 4-6 generáció vagyok a magam 36 évével bár tény hogy az 1-3at sem utálom, és amitől én az arcom kaparom általában egész más mint amitől az un. fanok.
    De nem akarok xwingeket. Nagyon utálom, hogy sokszáz regény meg képregény meg film játszódik abban a nyomorult ep4 utáni 20 évben. Mert mindehova Luke meg Solo kell meg xwing és tiefighter... -_- szerencsétlen időszakban már havonta mentik a galaxist és lassan keresni kell az órát amikor éppen nem történt valami fontos, ha írni akarnak egy sztorit. Közben meg ott van 10 000 év majdnem üresen, amiből kb 4000 gyakorlatilag mindennel rendelkezik ami egy SW sztorihoz kell. Azóta érdekel a game, amióta kiderült, hogy Old Republic lesz és nem megint a filmes időszak.

Új hozzászólás Aktív témák