Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Raysen623 #20 üzenetére

    mert neki tetszett és élvezte? pont ugyan olyan szubjektív vélemény mint a tied, amiben leszólod. Nem ér se többet se kevesebbet.

    Nekem tetszett a dolog, de csak a multi miatt nem venném meg, de a single érdekes lehet és így a kettő együtt már rávett a vásárlásra.
    Ami érdekes, hogy a legelső Battlefrontokban,(az ősidőbeli részről beszélek) főleg a 2. részében az egész valahogy jobban működött, jobb volt a harc meg a pályák és a dinamika.
    Nekem, ez hiányzik a legjobban,. valahogy nem vagy rákényszerítve, hogy legyen egy üteme és dinamikája a dolognak,de a grafika szerintem nagyon szép, a rombolhatóság hiányának dacára,a hangok meg frenetikusak, eszméletlenül szépen és jól szólnak.
    Idővel ki fog alakulni, ez csak egy kis ízelítő volt.Kíváncsi vagyok a teljes egészre.

    Nem biztos egyébként,hogy jó ötlet volt béta alapján megírni ezt a kis szösszenetet.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák