Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz menthix #15 üzenetére

    Hát nem tudom, lehet én vagyok a béna, vagy vak is akár, de szerintem nagyjából egy szinten van a kettő. Nálam a SM3 volt kényelmesen játszható (még az előző vga-mmal), ez meg 10 másodpercenként vár 1-2 másodpercet, addig teljesen áll a játék, teljességgel játszhatatlan. Amikor meg lockolja a kamerát, vagy egy magasabb háztetőn egyszerűen rángatja, akkor teljesen biztos hogy meghalok, vagy 5 perceket tökölök azzal, hogy lássam, hol is vagyok. Mintha nem egy játékról beszélnénk, komolyan... :DDD A harcrendszer a WoS-ban jobb, ezt elismerem, de tetszettek a SM3-ban a gombnyomogatós kritikus helyzetek, ezeket itt óvodás szintre degradálták. A küldetésekről nem akarok nyilatkozni, ameddig eljutottam, addig tökéletesen egy szinten volt a SM3-mal. Közepes körítés, néhol egy-egy humoros beszólás... Utálom, hogy kimaradtak a fotós küldetések, és hogy nem annyira "non-lineáris", mint a SM3 volt. Ott nagyszerű volt a rendszer, külön volt a bóklászás meg a bandaharc, és külön a főküldetések. Itt egységesebb, de unalmasabb is -kevésbé filmszerű és látványos, mert kevesebb az átvezető meg a fordulat. Bruce Campbell narrátorhangja is nagyon hiányzik, ezért nálam eleve hendikeppel indul...

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák