Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz ebegab92 #17831 üzenetére

    A Sony szerintem egyébként is kiszáll a mobilos bizniszből, mert már talán az első 15 gyártóba sem fér bele eladások tekintetében. Már akkor sem volt benne a Top10-ben amikor sokkal több telefont adott el mint most. Meg tudjuk, hogy az elmúlt 7-8 évben alig volt 1-2 nyereséges negyedév a Sony-nál és akkora ráfizetés nekik az egész, hogy az hihetetlen, és a nyereséges üzletágakból finanszírozza ezt a pénzügyi csődtömeget. A mobilos piac profitjának 91% az Apple-é, a maradék nagy része a Samsung-é, szóval szinte a semmin osztozik a többi 20-30 gyártó vagy ki tudja hány.

    Szerintem a Motorola, HTC, Sony az lassan a múlt lesz és maradnak a kínai gyártók mert olcsón adnak most már jót, meg esetleg a prémiumabb gyártók Apple, Samsung minőségi csúcs telói. Samsung alsó kategóriás készülékeit szerintem elszipkázzák majd a kínaiak, és az Apple is erősen vissza fog esni ha nem robbant nagyot.

    "Másutt írták is, hogy a piac lassan a kínai gyártóké lesz."
    Mindenki szerint. :K Meg szerintem már nehéz új dolgokat kitalálni, lassulóban vannak a mobilos fejlesztések. Sony is egyfolytában dobálja ki az új felsőkategóriás telefonokat alig fejlesztéssel elég drágán, és csodálkozik, hogy nem fogynak.

    Lehet majd veszek egy Oneplus 3T-t is a 7+ mellé, kivi vagyok rá.

    Z2-t nem ismerem, de a Z3 jó kis telefon volt, szerettem, nekem hibátlan volt. Másnak nem, szerencsém volt.

    Szia!

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák