Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz Jegesmaci81 #502 üzenetére

    Én pl. azért nem akartam S7 Edge-t venni, mert hajlított. Az S7-est nézegettem olcsóbb is volt, ugyanannyit tud, de rájöttem, hogy kicsi az nekem, így nagy nehezen megvettem ezt. Végül használat során semmi bajom az Edge kialakítással és tényleg nagyon széppé és használhatóan keskennyé teszi ezt az 5,5-ös telefont.

    Cserébe ez a Sony 5,5-ös méretéhez képest majdnem akkora mint egy 6"-os Huawei Mate 8, de ha nem is akkora, kb olyan kezelni a szögesebb kialakítás miatt.

    A többi érvedet se értem továbbra sem, mert ez a telefon pont annyiba kerül, mint azok a telefonok, amikbe ezek az általad faszságnak gondolt feature-ok benne vannak... így kvázi nem kell értük fizetni sem. Hogy miben van lemaradva, abba már nem kezdenék bele ismét.

    Jó is a Google Pixel, de drágább mint pl. az S8 és valóban, tök átlagos kinézete van. Ugyan miért ne lehetne a design egy szempont a vásárlásnál? Hiszen ezt a használati eszközöm látom legtöbbször.

    Szóval már megint elkezdted itt a saját szűk szempontrendszered kivetíteni, közben üres lózungokat puffogtatva. Jah, hogy majd egy gyártó hiteti el velem, mi kell nekem, na persze. Biztos vannak ilyen emberek, de én már jópár ezer éve kinőttem ebből.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák