Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz SkyS1gn #195 üzenetére

    A kamera tényleg csak arra kell az emberek nagy részének, hogy a pillanatot megörökítse, arra meg bőven jó ez. Aki komolyabban fotózni akar, az úgyis vesz egy komolyabb fényképezőgépet. Én mondjuk egy Pana kompaktot vettem hobbiszintre, mert abban azért 30x-os optikai zoom van és egész jó plusz funkciók.

    A káva engem nem zavar, így legalább szorosabban meg lehet fogni a telefont, nem kell attól félni, hogy kiesik a kezedből vagy ha erősebben megfogod, akkor rányomsz valamire a kijelzőn véletlenül.

    Nekem csak az fáj a Sony-nál, hogy a Z1C-ben is (és utána már a többiben sem volt benn) kiszedte a szoftverből a Távoli megosztás-t. Annyira jó volt, hogy a telefon fájlrendszerébe becsatolta a gép egyik mappáját és nem kellett külön szórakozni, ha filmet akart nézni az ember.

  • vicze

    félisten

    válasz SkyS1gn #195 üzenetére

    "belezoomolni a képekben"
    Mi van??? Hova a **** zoomolsz, valós 12MP fölé, ami több mint a másik telefon tud?
    Magyarázza már meg nekem valaki, hogy miért? Miért Pixelenként néz valaki egy **** képet?
    100x-ra azonos MP-n nappali fényviszonyok között JOBB képet csinál a ZX1 mint az S8, ott az összehasonlító, teljes mértékben egyértelmű.

    Leírtam mi a helyzet gyengébb fényviszonyok esetében, puszta fizika semmi köze a SW-hez, igen abban az esetben jobb a S8 és több más készülék is, de pl. az i7 már nem, mivel ott is ugyan akkora a rekesz távolság, ráadásul az nappali viszonyok mellett is hulla gyenge összehasonlítva. Ha fejed tetejére állsz akkor se fog változni soha.

  • deja vu

    addikt

    válasz SkyS1gn #195 üzenetére

    "Sony kb a Z3 óta csak a SOC-t cserélte, meg kissebb akksit rakott a telefonjaiba."

    Hatalmas plusz, én is csak ezt érzem. Nagyon maradiak a telefonjaik. Z sorozatról váltottam ájfonra, mert embertelenül lemaradtak a Sony-nál. 10 évig volt Sony-m, persze másodtelefonnak volt minden márka, de csodálkozom, hogy még nem adták el a telefonos részlegüket mert csak a vergődés megy évek óta náluk.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák