Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz laci_csk #168 üzenetére

    Én sem mondtam ilyet, most egy éve, hogy megvettem a Honor 4X-et, hasonló tudással volt kapható az M4, sokkal drágábban, más Sony meg nem volt ebben a kategóriában, csak butább, vagy sokkal drágább. Úgy, hogy LG, Huawei/Honor, Samsung és HTC volt a listán, ezek közül a HTC volt a legirreálisabb, aztán a Sony, Samsung, LG és végül a legjobb specifikációval a Honor. Mind akkortájt debütált, nem régebbiekhez mértem.

    Mindegy, ezen vitázhatunk még naphosszat, nem fogunk dűlőre jutni úgy látom, ami tény, hogy a Sonynak most nagyon nem megy a szekér ebben az ágazatban, és ennek biztosan meg van az oka. Ismerőseim közül négy Sony van, két ősrégi, egyik nem tudom mi, a másik egy xperia mini pro, amik a mai napig tökéletesen mennek és két SP, mindkettő a szervizben lakik. Szóval ebből sem lehet levonni messzemenő következtetéseket.

    Mindenesetre félreértés ne essék, örülök, hogy van akinek bevált, maradjon is így, remélem a tiéd is menni fog amíg kell neki, de sajnos akkor is kevesen vagytok Sonysok és ez nem lehet véletlen. :R

Új hozzászólás Aktív témák