Új hozzászólás Aktív témák

  • zopet

    tag

    Sziasztok! Még nincs két hetes a telóm, de máris gond van!
    Az a bizonyos érintős probléma nálam is előjön. Egyértelműen hibás! Olyan mintha szaggatna a telefon, de nem, hanem csak egyszerűen nem veszi a többujjas vezérlést, illetve az egy ujjas is rohadt sokat késik. Én nem értek hozzá, de úgy képzelem el, hogy egy külön hardveres egység (proci vagy mi :D) figyeli az ujjaimat és belövi őket a rendszernek, mikor hol mennyi mennyi ideig ... stb. Ha ez így van akkor ez valószínűleg hardware-es gond lehet, mivel 20% alatt,, töltés közben jön elő (mindig) és nem is hagyja abba, csak ha lehúzom és újraindítom a telefont. Akkor sem mindig. Így volt ez ma, amikor elmentem a kecskeméti vodához (egyből a megyei placc1-re) ahol van ilyen okos pult, meg technikai segitség sorbanállás nélkül. Persze ma nem voltak bent, mert újabban már csak két napot dolgoznak, szóval lőttek az egésznek, pedig szivesen megnéztem volna, vajon mi a véleményük. Még a bolt előtt ki is próbáltam hány ujjamat veszi... 3-at :W . Na tehát Az a lényeg, hogy ha másnak is van ilyen, annak mi a tapasztalata, illetve hogy reagálják mindezt le a szolgáltatónál? El tudom képzelni hogy kiröhögnek, mikor azzal jövök hogy: "figyeljmááá nem veszi mind a tíz ujjamat csak 3-4 et." De én este, ágyból szoktam a telóval netezni, játszani, szinte csak olyankor ... elalalvósba. És ilyenkor általában lemerült állapotban, töltőn van, ergo JÖN A HIBA. Valaki hasonlóval volt már garanciális ügyet intézni? Kicserélik? És akkor elmúlik? Mert ez így egy rakás szar, akárhogy sztárolják itt egyesek...ja és így a végére: több helyen is olvastam, olyat, ami szintén valami okostojás megalapozatlan kijelentése lehet, hogy "csak a korai modellek csinálják ezt, jelentem a többi már jó..."
    Akkor én is jelentem: az enyém 13W30- as, ami asszem 30-adik hetet jelent. Most a 40-ediket tapossuk!
    Várom a válaszokat... Ja és próbáljátok már ki ugyan ti is, hogy lemerülve, saját töltőn mit virít az SP!!! THX
    :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák