Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zopet

    tag

    válasz -HajTömeg- #285 üzenetére

    Na pont így vagyok én is... Ray után ismét Sony-t venni, na az nehéz döntés. A ray az egy fos... de ne menjünk bele mert itt fogom árulni ;] ;] ;] mire a szolgáltató elkezdi forgalmazni, addigra remélem lesz elég infó és kibújik a szög (ha van, reméljük nincs) a zsákból... :DD ... a másik problémám, hogy ez a hardver eddig csak pár telóban van, így a gyári frissitések jóval lassabbak lesznek ha nem tévedek. Nehogy az legyen mint a Ray-nél, hogy kijött az ics majd egy év késéssel és annyi. Itt meg majd kijön a 4.2.x.x és hogyan tovább... nem látok bele annyira, de szerintem a négymagos sonykra (APQ8064) egy kalap alatt megcsinálják a még nem létező android 5.0- át. Mi lesz ezzel? Ígéretet akarok!!!

  • zopet

    tag

    Na beruháztam én is erre a gépre... Eddig ok, bár szokatlan hogy ilyen nagy és rohadt nehéz, de ez legyen a legkevesebb. Egy dolog viszont zavar: ez a LED- es fényár, ami az átlátszó sávból jön. Főleg a walkman app alatt, amikor minden trackváltásnál vagy ha elfordul a képernyő, már kezdi is a fényeffektjeit. Csak a ritmusra villogást tudtam kikapcsolni. Ki lehet valahogy iktatni ezeket, illetve a led fényerején (értesítéseknél) lehet állítani? Ez kicsit erős lett...

  • zopet

    tag

    Sziasztok! Még nincs két hetes a telóm, de máris gond van!
    Az a bizonyos érintős probléma nálam is előjön. Egyértelműen hibás! Olyan mintha szaggatna a telefon, de nem, hanem csak egyszerűen nem veszi a többujjas vezérlést, illetve az egy ujjas is rohadt sokat késik. Én nem értek hozzá, de úgy képzelem el, hogy egy külön hardveres egység (proci vagy mi :D) figyeli az ujjaimat és belövi őket a rendszernek, mikor hol mennyi mennyi ideig ... stb. Ha ez így van akkor ez valószínűleg hardware-es gond lehet, mivel 20% alatt,, töltés közben jön elő (mindig) és nem is hagyja abba, csak ha lehúzom és újraindítom a telefont. Akkor sem mindig. Így volt ez ma, amikor elmentem a kecskeméti vodához (egyből a megyei placc1-re) ahol van ilyen okos pult, meg technikai segitség sorbanállás nélkül. Persze ma nem voltak bent, mert újabban már csak két napot dolgoznak, szóval lőttek az egésznek, pedig szivesen megnéztem volna, vajon mi a véleményük. Még a bolt előtt ki is próbáltam hány ujjamat veszi... 3-at :W . Na tehát Az a lényeg, hogy ha másnak is van ilyen, annak mi a tapasztalata, illetve hogy reagálják mindezt le a szolgáltatónál? El tudom képzelni hogy kiröhögnek, mikor azzal jövök hogy: "figyeljmááá nem veszi mind a tíz ujjamat csak 3-4 et." De én este, ágyból szoktam a telóval netezni, játszani, szinte csak olyankor ... elalalvósba. És ilyenkor általában lemerült állapotban, töltőn van, ergo JÖN A HIBA. Valaki hasonlóval volt már garanciális ügyet intézni? Kicserélik? És akkor elmúlik? Mert ez így egy rakás szar, akárhogy sztárolják itt egyesek...ja és így a végére: több helyen is olvastam, olyat, ami szintén valami okostojás megalapozatlan kijelentése lehet, hogy "csak a korai modellek csinálják ezt, jelentem a többi már jó..."
    Akkor én is jelentem: az enyém 13W30- as, ami asszem 30-adik hetet jelent. Most a 40-ediket tapossuk!
    Várom a válaszokat... Ja és próbáljátok már ki ugyan ti is, hogy lemerülve, saját töltőn mit virít az SP!!! THX
    :R :R :R

  • zopet

    tag

    válasz counterbill #9108 üzenetére

    Okos vagy :K ... használtam a keresőt! Itt találtam róla pár hozzászólást max 10-et a 9000-ből. Elég meglepő sztem, Biztos vagyok benne hogy van pár ember akinek előjön csak nem veszi észre, mert azt hiszi akad a telefon és olyannyira elfogult, hogy nem vesz róla tudomást. De könyörgöm ez olyan mintha vennék egy ÚJ bmw-t és két hét múlva nem tudnék vele kanyarodni, vagy csak késve. Arra már te is azt mondanád hogy SZAR nem? Vagy 10 éve egy új nokián ha nem működött volna mondjuk a 7,8,9- es billentyű, akkor az elég szar lett volna nem? Ha a tiéd működik és nincs ilyen problémád, illetve szervíztapasztalatod, akkor inkább ku**olj. Kicsit tovább vinném a gondolatmenetem: Ha ez ilyen akkor ez egy határozottan szar telefon, ha szerinted ez normális, akkor te is az vagy... Örül a gyártó az ilyen usereknek, akik csak eladják,jól átverve valaki mást, ahelyett hogy jogosan reklamálnának. Az előző hozzászolásomból rájöhettél hogy vodafonos vagyok, hűségidő-hosszabbítással vettem a telfont, de a lényeg hogy szerződéssel, tehát nem "tudom" csak úgy eladni, vagyis az inkább nem lenne üzlet nekem.... tehát szervíztapasztalat valakinek? Ja és drága Counterbill: le tudod pattintani a hátlapot? Ha valami érdemleges választ szeretnél adni, akkor megnézhetnéd, hogy a te JÓL MŰKÖDŐ kis éderkrisztiánod melyik héten készült!!! Előre is köszi!!

  • zopet

    tag

    Köszi, felrakom a SUS-t, és csinálok egy full telepítést. Szombaton volt egy hetes, egyből mobilról updateeltem... Remélem megjavul. Ha nem, akkor service... Vagyis remélem cserélik, nem bombázzák szét!
    Counterbill hmmm... :W

  • zopet

    tag

    Sziasztok! Az érintős, vízszintes helyzetben nem reagáló kijelzoprobléma miatt szervízbe küldtem az sp-t. Vodafone - Cordon El. D: Nem sok jót reméltem, de most működik. A garancialevelben annyi van hogy szoftverfrissites! Előtte megcsináltam SUS- al, de nekem nem volt jó. Nem tudom ők mit csináltak de jó lett. Szóval csak gondoltam leírom a tapasztalatokat, küldjétek vissza nyugodtan, azt a másfél hetet megéri sztem!

Új hozzászólás Aktív témák