Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz #86564352 #251 üzenetére

    a Pixel XLnek is 800 euro volt az MSRPje, szoval ne tegyunk ugy, hogy valami olcso / gagyi cucc volt a viszonyitasi alap aminel elfogadhato, hogy egy 120+euros, sajat korabeli bluetooth fulessel nem bir kapcsolatot tartani futas kozben, csak ha a jobb zsebemben van. hangeroben konkretan az 1 II megver egy belepo bluetooth hangszorot (ugy, hogy a hangminosege is oke). aprosagokrol beszelunk, de ettol fuggetlenul a Pixelre egy idoben nem ebredtem fel.

    kamerat ejszaka az 1 IInel picit szokni es neha utanallitani kell. sokat javult a fokusz a megjelenes ota, de neha manualisa picit meg kell piszkalni, ami jellemzoen harom gombnyomas, meg egyszer le kell vele ulni ket orat vegignezni, hogy mi mire kell, mert egyebkent felhasznalobarat a szoftver es updatelik. barati korben hasonlo korulmenyek kozott nappal kis odafigyelessel siman es erezhetoen jobb kepeket lo, mint egy Iphone 12 (azzal vetettuk ossze direkt).

    ha nem hiszed, tele a youtube 1 II photo pro vs akarmi phone osszehasonlitasokkal (es talan mar 1 III is van par), versenykepes a Sony az abszolut kiralykategoriaban is, csak nem point and shoot modeban. ha az kell, akkor ajanlott megvarni a Pixel 6 Prot.

    Szoknyácska.: apro kulonbsegek vannak, pl GCam helyett van a photo pro es egy (tokfelesleges) default Camera app, news feed mashogy van picit megoldva, meg van egy side touch es egy multiscreen mode ami Pixelnel tudomasom szerint nincs.

    egyebkent egy sallangmentes, kb teljesen stock droidrol beszelunk, szoval Pixelrol valtva az egyetlen amit szokni kell, az a GCam -> Photo pro valtas. meg van valami Sony suite, ami utana sok mindent nem csinal es valszeg le lehet tiltani.

    egyebkent google featureok egy resze biztosan megy, az asszisztens mukodik ugyanugy, bar en azt letiltottam.

    sheratan: viszont ez azt is jelenti, hogy nincs megvarialva az interface es nincs kaosz a menuben.

    romolas meg engem nem erdekel, a jo design telefonnal az, amit az ember eszre se vesz. ezt tudja a Pixel, ezt tudta a Nexus (bar az dev telefonkent nagyon fapados volt), ezt tudta a sajat csucsan az LG, a Huawei es a HTC, es ezt tudja a Samsung es immar a Sony.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák