Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    Miért kéne 100%nak lennie? És ezt miért úgy kéne elérni, hogy kiadják lemezen? Az fel sem merül, hogy sokakat talán nem is érdekli, vagy nem tetszik nekik, vagy az árával van baj? Szerencsétlen...

    Ezektől függetlenül, nekem jobban tetszik a digitális forma, sokkal. A franc fog bajlódni azzal, hogy a lemezeket pakolgassam, megkeressem, melyik kell, foglalják a helyet a polcon, rendszerezzem őket, zúg ott a lassú meghajtóban, karcolódhat, meg áh... letöltöm, ott van a szerveremen (vagy saját gépemen, mindegy), ha kell, felcsatolom, telepítem, és játszok, kényelmesebb, egyszerűbb, olcsóbb, környezetkímélőbb (már azért is, mert nincs csomagolási és szállítási költség, meg persze idővel szemét). Ráadásul a beszerzés is pár kattintás, nem kell adott esetben sorban állni és utazgatni.

    Persze fontos, hogy aki akar, mindezt megteheti, elmegy egy boltba és megveszi, otthon forgatja meg nézegeti a polcon (amúgy kb. 3 napig), és szerintem is vannak olyan játékok, amiket érdemes megvenni dobozban, és felrakni a polcra. De tipikusan egy dlc-t minek...

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák