Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    Hello! Minirol irok, ekezetet ne varjatok. :-) egyebkent teljesen jol es gyorsan hasznalhato qwerty nelkul is a telo. Pozitivan csalodtam.
    Mas. Meg mindig a fenyerzekelommel lehet vmi gebasz, ugyanis alkando fenyviszonyok mellett is halovanyan de valtoztatja a fenyerosseget. Mi lehet a baj? Van erre vmi beallitasi lehetoseg vagy vmi marketes ppogi vagy nem marketes ami ezt helyrehozna vagy kikapcsolhatova tenne? Masnal ez nem volt problema? Lehet az enyem kaka... :-(
    ADW! Szerintem az eddig legeltalaltabb home! Nekem nagyon bejon! 5 perc alatt ugyanolyanra formaztam a minim mint anno a G1-em meg a Spicam nezett ki! Kiraly! Az elso droidom ahol nem erzem a kenyszert hogy mas, hekkelt, modokt rom-ot toljak ra. Ez igy jo ahogy van! Reg mondtam/irtam ilyet gratula SE! Remelem annyira meg leszek elegedve ezzel a kis minivel mint az utso SE telommal! P990i.
    B-)

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák