Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz joey04 #54 üzenetére

    ez csak ilyen EU-s paranoia lehet, mint az, hogy folyadékot nem vihetsz fel a gépre. anyukám most volt Jordániában; szinte minden sarkon gépfegyveres katonák, folyton igazoltatták őket, a hotelbe nem lehetett bemenni, csak útlevéllel, reptéren vetkőzés, motozás, és mindezek mellett tesznek magasról arra, hogy milyen és mennyi folyadékot viszel az utastérbe... nevetséges az egész szerintem.

    én azt szoktam, hogy felszállás előtt átállítom flight módra, aztán kikapcsolom, hogy ne fogyassza az akksit feleslegesen. ha akarok zenét hallgatni, vagy ilyesmit, akkor bekapcsolom, ilynekor megkérdezi, hogy akarom-e, hogy maradjon flight módban továbbra is. most arról már ne nyissunk vitát, hoyg mennyire semmi baja nem lesz a repülőnek egy mobiltól, rendesen le vannak ott árnyékolva a kábelek. még itthon az egér sima kábelében sem indukál annyi feszültséget, hogy megmozduljon a mutató, pedig ez nem egy sok százmilliós csodamasina.

    hoyg ON is legyen: nem olvastam végig a tesztet, mert a telefon már a kezdetektől nem annyira érdekelt, csak a reakciókat néztem meg: szinte pontosan azt látom, amit én éreztem a G-széria bejelentésekor. sok hűhó semmiért, csalódás volt az is, és ahogy itt látom itt sem elégedett az emberek többsége.úgy látszik az SE is küszködik, hogy valami újat, jót mutasson fel...

Új hozzászólás Aktív témák