Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz gbors #123 üzenetére

    "Szerintem az elsődleges dolog az, hogy valaki elégedett legyen azzal, amit vesz, kitermelje neki a cucc az értékét. Nem lehet mindig, minden iparágban fogyasztói élharcosnak lenni. Ha pl. valakinek a Cyberpunk 2077 a következő 6-12 hónap legfőbb eseménye kikapcsolódás terén, akkor lehet, hogy megéri +50-100-at kifizetni a 3070-ért, vagy +100-200-at a 3080-ért. Ha ez a pénz elérhető, rendelkezésre áll, akkor inkább csak annyi a kérdés, hogy így tud-e az illető legtöbbet kivenni belőle."

    Nem. Ezzel csak azt mutatjak meg a piacnak, hogy ennyiert is megvszik es kesobb ez lesz a standard. Lasd "arvizes" HDD arak.

    "Az ilyen típusú vásárlók annyira amúgy sincsenek sokan, hogy komolyan elbillentsék a jövőben a várható profitmaximum pontját. Inkább az elején jelentenek gondot, amikor fel lehet tornázni a 300e FT-os kártyát 500-ig."

    Regen is volt early adopter felar. Valaki irta is, hogy 10-20%, de itt tobbrol beszelunk (50%+). Figyeld meg, hogy ez "peldamutato" lesz.

    Ui: Az egyik talalgatos topikban a pandemia elejen le lettem hurrogva, hogy mivel nem lesz sok embernek munkaja nem lesz kereslet. Aztan most nezd meg, hogy mi a helyzet. Azt mondtam, hogy mivel mindenki otthon fog ulni es unatkozni fog hatalmas kereslet lesz. Es nekem lett igazam, tobbszorosen is. Tavasszal es nyaron olyan konfig arakat lattam, hogy csak huledeztem. A banyaszlaz idejen a vga-k voltak ilyen aron, de most komplett konfigokra voltak ilyen elszallt arak. Erre most most pedig rajon, hogy se AMD CPU/GPU, se NV GPU, se XBOX/PS5 nincs es az arak meg az egekben (nincs keszlet, banyakba mennek).

    Kozben meg "a nem tudjak majd megfizetni otthon ulok" akar ketszeres aron is megveszik. Figyeld meg, hogy az arak tartosak lesznek.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák