Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz opr #63 üzenetére

    Fogyasztas: Havernak 2015-os is300h van.
    itt is, ugyanez. nala probaltam ki eloszor ezt a hibrid hajtast, nagyon megtetszett, es a Lexi belso minosege, es a helykinalata is jo volt szamomra, pedig nem vagyok kicsi. ha már beultel. de sajnos szar terdekkel elegge kellemetlen volt a ki/beszallas, kb. a foldre ulsz, igy el kellett engednem. pedig nagyon tetszik, melle még hatsos is... :(

    Emellett a 0-100 8 masodperc. Nyilvan nem egy versenyauto, de azert boven eleg dinamikus. A tapasztalat az, hogy legalabb a tav felet elektromos modban teszed meg altalaban, de ha nem agyhalott, binaris modon vezetsz, akkor kb soha nem hallod a motort.
    ezert (is) vettem meg ugyanazt a hajtast, mint az IS300h-ban van, csak egy picit nagyobb Toyota bodeban. ;] bejovos, bár még szoknom kell. es igen, ez is meglepoen dinamikus, ha lepadlozod, megha nem is sportauto a meretehez/sulyahoz kepest.
    szerintem a kovetkezo Lexus lesz, bár nagyon nem vagyok bor fan, ott meg kb minden felszereltseg resze. max Alcantara, de az meg ugye altalaban extra zsozso.

    Fenntartas bonusz: Ha a lexushoz hordod, itt Angliaban ugy van, hogy 10 ev gari van az autora, olyan modon, hogy gyarilag ugyan csak 4, de minden evben, amikor a Lexushoz viszed szalonba a szervizre (...), akkor minden evben meghosszabbodik a garancia 1 evvel ingyen es bermentve. Gondolom Magyarorszagon is hasonlo.
    yepp, az anyacegnel hasonloan van, kifejezetten ilyet vadasztam. mondjuk amennyire latom/hallom (az orszagban legalabb is, nem tudom, Mo-n/EU-ban is hasonlo) van egy kis felaruk a hibrideknek, mert allitolag jobban tartjak emiatt az arukat. nem orultem neki en sem, h kb £1.5-2k-val tobbet kellett fizetnem erte, mint egy-ket eve, "bekeidoben", de nem hiszem, h egyhamar olcsobb lesz, foleg a helyi esemenyeket is beleszamitva. :W

    valamint egy hirtelen esemeny miatt most lett aktualis az autocsere.

    a cikkhez: nem is tudom... nem igazan gyere be. valahogy kilog a lolab, plane ennyiert. plusz a kulso/belso kinezetetol sem dobom el magam, es akkor még finoman fogalmaztam.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz opr #107 üzenetére

    Camry vagy rav4?
    utobbi. :D bár az elobbi sem rossz.

    Mondjuk ha térdprobléma van, akkor le kell nyelni a békát, és suvot venni, más megoldás sajnos nem nagyon van.
    igen, sajnos. pedig az IS300h, GS450h es hasonlo kaliberu "klasszik" autokat nagyon tudnam elni. :(

    A bőr a legjobb.
    nem kotekedes kepp, de kinek mi. en egyaltalan nem rajongok erte. egyeten elonyenek azt tudom felhozni, h takaritani konnyebb, ha kilottyintettel valamit. de amugy telen hideg, nyaron meleg/felhevul a napon - tudom, van uleshutes/futes/szelloztetes, de annak is kell ido, meg akar plusz hibalehetosegkent is felfoghato, de most nem megyek el ezen iranyba. nyikorog allandoan, ha mozogsz benne, illetve ahogy gondolom te is lattad, itt a kodos Albionban a fekete boron kivul szinte semmi mast nem ismernek, amitol meg kulon agyfaszt tudok kapni, annyira semmilyen, otlettelen. legalabb lenne valami szep barna, ami mutat is valahogy, vagy ilyesmi.

    örök élet +1 nap, pláne a lexus bőr, pláne a takumi (legmagasabb felszereltség) bőrje
    ismerem a felszereltseg nevet, de nem tudom, h az a bor mivel tud tobbet, mint az atlag. elhiszem neked, de en tovabbra sem rajongok erte. no offense. :D

    Nekem egy ma már öregecske is250 van most, lassan ideje cserélni (imádom, de nagyon zabál)
    par eve nezegettem azokat, ultem is benne. jo kis vas, de igen, lezabalja a gatyadat is, plane, ahogy en kozlekedek idonkent. itt is meg kell nevelnem magam, kulonben nem hiszem, h sok haszna lesz a hibridkedesnek. :))

    Érted, a tököm fog 5-6 éves kocsit venni, ha csak 20,nagyon max 30%-al drágább az új.
    abszolute, csak sajnos a kurrens Rav4 (amit szinten tudnek elni), atlag £30 korul/felett kezdodik, hitelbe meg nem akartam vagni magam, plane nem akkoraba. majd par ev mulva remelhetoleg. pedig abbol egy plug-int, foleg, ha lenne sajat keglim toltovel, es lehetoleg napelemmel, igen csak tudnek elni. :K

    a toyota-lexus hybrid meg ezerszer bizonyított, hogy röhögve elmegy addig
    en is igy tudom, remeljuk, ez valoban igy van.

    Hybrid iszonyatosan tartja az árát, még a mostani agyhalott helyzet előtt is igaz volt ez, most meg aztán pláne...
    hasonlokepp lattam eddig is, akkor nem en gondoltam rosszul.

    Lassan egy normális, 6 éves is300h se lesz £25k alatt, ami nevetséges, annyit egyszerűen nem ér.
    az. neztem en is oket, teljesen agybetegek, amilyen arakon mennek. jopar jobban felspeccelt/kevesebbet futott/ujabb Rav4 is £23-25k+, plane manufacturer approved garival, mondom dehhh, biztos adok erte annyit, haggyuk' ma'. egesz mazlim volt ezzel.

    na de nem offolok tovabb, még a vegen az orromra koppintanak, folytassuk inkabb privatban.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • Yeffy

    veterán

    válasz Bandit21 #194 üzenetére

    Aki azért nem áll meg 1000 km úton egyszer se hogy el tudja mondani hogy meg tehette az keresse meg a saját életében a problémát ne másokat fárasszon.
    jok a kommentjeid, igen csak +1 az egeszre, de ez a kedvencem. :K

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák