Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Cathfaern #15 üzenetére

    De, el lehet érni máshogy is. Ugyanúgy akár csak a Heartstonenál is lehet pénz nélkül jó paklit összerakni, csak le kell szenvedned pár 100 órát. Kössék goldhoz vagy achi mennyiséghez a level boosotot (pl minden 2 ezredik öcsi után kap az ember 1 boostot) de hogy pénzhez...
    Én is szeretem a wow loret, de szerintem eddig nem volt bullshit maximum klisés. Időutazásos baromság viszont bőven bullshit kategória.
    A többivel egyetértek :B

    Viktor77: Megszerezhetetlen contentet kapnak akik fizetnek + kényelmi funkció (level boost), mint valami pro verziós programnál. A baj, hogy itt az alap verzió is pénzbe+előfizuba kerül.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • Derrewyn

    senior tag

    válasz Cathfaern #15 üzenetére

    Jaina vajon mikor lesz raidboss? :D

    GeryFlash: A Blizzard egy cég, a cégek célja a profit. Ha pénzért el lehet adni valamit, akkor nem fogják ingyen osztogatni. Üdv a kapitalizmusban. :)

    [ Szerkesztve ]

  • alevan

    őstag

    válasz Cathfaern #15 üzenetére

    De lássuk be a "korábbi hős megőrül, és ezért meg kell ölni" mondat lefedi a WoW (és korábbi Warcraft játékok) sztorijának 99%-át.

    Már bocs, de kevés olyan hős van aki megőrült.

    Classic WoW: Csak Kel'Thuzad volt ölhető az addigi részekből, de érthető, a Scourge-ot nem lehet sehogy pozitív fényben feltüntetni.

    Burning Crusade:
    Magtheridon - Érthető miért kell megölni. U. a. a helyzet mint Kel'Thuzaddal.
    Lady Vashj - nem őrült meg. Csak követi Ilidan-t.
    Kael'thas Sunstrider ő sem őrül meg. A saját népének a kontinensen nincs szövetségese, mindenki mágiára éhes, napkút el van tömülve. A helyében én is ezt tettem volna.
    Illidan Stormrage - Nála kicsit bonyolult a helyzet. Ő csak jót akart (mint Betti Tanakis a Jóban Rosszbanban :DDD) anno 10 000 éve, cserébe lenézték, féltek tőle, mikor démonvadász lett (ne feledjük, hogy a night elfek fele akkoriban a Azsharaval tartott). Mikor akart egy második kutat, fát ültettek bele és őt bezárták 10 000 évre. MIkor kiszabadul, segít legyőzni egy démon lordot, megmenti ami megmaradt Ashenvale-ból, erre a testvére elzavarja. Megpróbálja legyőzni a Lich King-et erre a testvére legyőzi. Elmenekül Outland-ra, legyőzi Maghteridon-t erre Kil'Jaeden megtalálja. Arthas legyőzi Norhtrenden. Visszamegy Outland-ra, erre Kil'Jaeden is megtámadja, a Na'aruk is megtámadják és a törpék is. Ő a WoW Bad Luck Brian-ja.

    És nem lehetetlen hogy valamilyen fél képpen fel fog támadni uccsó kiegig, mivel a designerek is bánják, hogy megölték.

    Wrath of the Lich King:
    Anub'arak - Na, ő u. a. mint Kel'Thuzad.
    Malygos - Ő viszont ténleg megőrült.
    The Lich King - A scourge feje. Természetes a halála. (a bossfight viszont nem elég epic :( )

    Mists of Pandaria: Garrosh NEM őrült. Sőt, pont ő az akit a legjobban sajnálok, hiszen a legtöbb dologban egyet értettem vele. Kivéve a Sha-k használatában. Az arrogancia volt. Ezért vagyok mérges a Blizzre, mivel olyan értelmetlen halált hall WoDban Thrall keze által...

    (#19) Csapoati Akárhány designert kérdeztek Argus-ról, annyit válaszolta, hogy BIZTOS lessz kieg és az Utolsónak szánják.

    Figyelembe véve, hogy a "főgonosz" a játékban Sargeras, a Burning Legion vezetője, a legnagyobb ellensége az élőknek jelenleg Kil'Jaeden és a Burning Legion "főhadiszálása" jelenleg Argus (vagy ami megmaradt belőle), ezért ez logikus is.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • alevan

    őstag

    válasz Cathfaern #27 üzenetére

    Malygos megôrült annak a szó szoros értelméban. Annó lemészárolták az utolsó szálig a kék sárkányokat a szeme láttára. Továbbá a könyvekben is ingatag a mentális állapota.

    Arthas nem ôrült meg. Ô meghalt, elôször lelkileg, aztán testileg. Utánna egyesült Ner'Zhullal. A Lich King több, mint Arthas.

    Garrosh pedig biztos, hogy nem ôrült meg. Manipulálva volt? Igen. Szabad akarata befolyásolva volt? Részben. De nem ôrült meg. Az értekrendjében minden amit tett, azért volt, mert a népe javát akarta. Az Vashorda szellemében nevelkedett, erre Azerothon egy kopár sivatagban laktak az orkok, mindenbôl hiányt szenvedve. Természetes a karakterfejlôdése. Ezért szomorú ilyen szempontból a WoD.

    Utolsó paragrafus: Blizz fórumok, csak keresni kell, ami mobilon kényelmetlen nekem jelenleg :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák