Új hozzászólás Aktív témák

  • hozelujiz

    tag

    válasz LouiS22 #731 üzenetére

    Majd, ha lesz egy kis felesleges időd, kérlek mutasd meg hol található az összes kérdésemre a már meglévő válasz.

    Én is utálom, nem is szoktam használni (ezért is tettem idézőjelbe), de hirtelen ez jött, ami a legmegfelelőbbnek tűnt... viszont, mint ahogy írtam is "stream+játék téma nem érdekel csak a lehető legegyszerűbb (többnyire feliratos) film+sorozat lejátszás (NAS-ról) a legjobb minőségben"...

    Ne haragudj, a jelenlegi Zidoo X8-asom így nevezi az erre vonatkozó beállítást.

    Összesen egy gombot (egyszer?) kell csak megnyomni az általam felvetett funkciók eléréséhez? Azt hittem ennél sokkal egyértelműbb, amit kérdeztem...
    Van olyan film, sorozat, amiből csak 1080p az elérhető legjobb minőség (hiába is szeretném UHD BR-ben nézni), ez pedig felskálázódik és elméletileg még jobban mutat... ezt a funkciót biztosan nem mindegyik lejátszó tudja ugyan abban a minőségben megtenni.

    Tényleg nincs, de hasonló lehet... Viszont, ha van pár olyan ember, aki megpróbál (értelmezve, nem úgy mint Te) válaszolni a konkrét kérdéseimre, akkor abból nem csak szokások derülnek ki és lehet közelebb kerülök ahhoz, ami a célja volt a hozzászólásomnak (amellett, hogy akár másnak is segíthet).

    "Végezetül": Nem szokásom anyázni. Le tudom szűrni a számomra megfelelő információt (amiből szerintem az első hozzászólásodban lényegesen több volt...).

Új hozzászólás Aktív témák